Katolická seznamka

20 Dub

Právo na spokojený rodinný život má naprosto každý – nejinak je tomu i ve světě náboženství. Internet nabízí kromě obyčejných seznamek i mnohé specializované, třeba pro seniory, pro lidi s postižením a mnohé další. Jednou z takových skupin jsou i křesťané. My jsme se dnes rozhodli zaměřit na nezadané lidi, kteří se hlásí k římskokatolické církvi. Existují vůbec katolické seznamky a dostačují kvalitám běžných seznamek? To a mnohé další v následujících několika řádcích.

Katolik.cz

Jako první jsme vybrali server katolik.cz. Tento portál sdružuje zejména všechny křesťansky založené uživatele, jež chtějí diskutovat a především se i seznamovat. Nečekejte žádné dlouhé formuláře, které znáte ze seznamek  Badoo, eDarling a dalších obligátních seznamek. Jediné, co zde potřebujete, je registrace a ta je kompletně zdarma – žádné poplatky za premium využívání apod. Samotné inzeráty v seznamce jsou pak velice jednoduché – vyplníte kraj, věk, výšku, církev a doplníte nějakým zajímavým textem, kterým zaujmete třeba potenciálního partnera.

Krestanskaseznamka.cz

Dalším portálem je krestanskaseznamka.cz. I zde se jedná o poměrně jednoduchou seznamku, která je určená jen pro věřící. Vkládání inzerátů je opět přístupné pouze po registraci a přihlášení, nicméně kompletně zdarma. Prostředí seznamky je obecně na vyšší úrovni, než v předchozím případě – najdete zde přehledné profily, které jsou v drtivé většině případů opatřeny fotografií a základními informacemi, jako jsou bydliště, oblíbené činnosti, zaměstnání atd. Prohlížet profily lze i bez registrace, nicméně pro kontaktování vybraných uživatelů je potřeba se přihlásit.

Musculus.cz

Poslední seznamkou je portál musculus.cz. Ten nabízí křesťanskou seznamku zcela zdarma. Inzeráty jsou zde vkládány pouze textově, nicméně můžete přiložit i fotografii. Po rozkliknutí konkrétního inzerátu se Vám zobrazí jakýsi mini-profil. Ten si ostatně můžete založit i vy a to zcela zdarma. Nezapomeňte uvést Vašeho ideálního partnera a něco málo o sobě samotném.

Jak můžete vidět, ani nábožensky založení lidé nemají problém najít internetovou seznamku. Na závěr jen chceme upozornit před falešnými profily a nedůvěryhodnými uživateli, jimž se nevyhne prostě žádná seznamka.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Vlož sem své hodnocení)
Loading...