Štěstí.cz

Pokud jste i Vy neměli v životě takové štěstí na partnera, jistě jste již někdy využili služeb nějaké seznamky. S vysokou pravděpodobností teď můžete říct, že jste se nejdříve museli pracně zaregistrovat, vyplnit nepřeberné množství dotazníků možná i zaplatit nemalý vstupní poplatek. My Vám dnes ukážeme seznamku, která tyto věci přímo nevyžaduje a i tak svou databází příspěvků převyšuje kvality kdejaké „rádoby kvalitní“ seznamky. Řeč bude o portálu Stesti.cz.

Hledání partnera se štěstím

Hned po příchodu na stránky můžete začít vyhledávat Vašeho nového partnera – stačí zadat základní proporce, jako je věk, pohlaví a bydliště a můžete vybírat. Vše bez jakékoliv registrace, či vstupního poplatku. Pokud ale budete chtít přidat vlastní profil, bude nutné aktivaci Vašeho účtu zaplatit SMSkou za 99 korun. Nicméně i přes to můžete bez registrace kontaktovat Váš vytipovaný objekt přes ICQ, Skype apod.

Srazy

Kalendář srazů uživatelů obsahuje informace o termínech, pořadatelích a místech srazů. Na srazy se můžete přihlásit. To umožní pořadatelům v případě organizačních a jiných změn Vás včas informovat. Doporučujeme se těchto srazů účastnit, protože tím rapidně zvyšujete šanci, že potkáte někoho zajímavého.

Registrace

Pokud to ale myslíte opravdu vážně a chcete si přidat vlastní profil, v pravém sloupci stačí kliknout do oranžového čtverce na tlačítko „nová registrace“. Zde vyplníte základní údaje, včetně textu Vašeho inzerátu a fotky, zaplatíte již zmíněný poplatek a můžete se přihlásit. Váš profil tak uvidí na 65 tisíc mužů a 49 tisíc žen.

Pokud tedy hledáte kvalitní a obsáhlou seznamku, kde není nutná registrace k prohlížení profilů, štěstí.cz je tu pro Vás.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (1 počet hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...