Štěstí.cz

Pokud jste i Vy neměli v životě takové štěstí na partnera, jistě jste již někdy využili služeb nějaké seznamky. S vysokou pravděpodobností teď můžete říct, že jste se nejdříve museli pracně zaregistrovat, vyplnit nepřeberné množství dotazníků možná i zaplatit nemalý vstupní poplatek. My Vám dnes ukážeme seznamku, která tyto věci přímo nevyžaduje a i tak svou databází příspěvků převyšuje kvality kdejaké „rádoby kvalitní“ seznamky. Řeč bude o portálu Stesti.cz.

Osudová seznamka Štěstí – najděte svého partnera

Hned po příchodu na stránky můžete začít vyhledávat Vašeho nového partnera – stačí zadat základní proporce, jako je věk, pohlaví a bydliště a můžete vybírat. Vše bez jakékoliv registrace, či vstupního poplatku. Pokud ale budete chtít přidat vlastní profil, bude nutné aktivaci Vašeho účtu zaplatit SMSkou za 99 korun. Nicméně i přes to můžete bez registrace kontaktovat Váš vytipovaný objekt přes ICQ, Skype apod.

Jak vytvořit nový profil na Štěstí.cz?

Pokud to ale myslíte opravdu vážně a chcete si přidat vlastní profil, v pravém sloupci stačí kliknout do oranžového čtverce na tlačítko „nová registrace“. Zde vyplníte základní údaje, včetně textu Vašeho inzerátu a fotky, zaplatíte již zmíněný poplatek a můžete se přihlásit. Váš profil tak uvidí na 65 tisíc mužů a 49 tisíc žen.

Jak se přihlásit ke svému účtu na Osudové seznamce Štěstí

Pokud chcete přihlásit ke svému účtu na Osudové seznamce Štěstí, postupujte následovně:

  1. Přejděte na webovou stránku Osudové seznamky Štěstí.
  2. Klikněte na tlačítko „Přihlásit se“ v horní části stránky.
  3. Zadejte své uživatelské jméno nebo e-mailovou adresu a heslo v příslušných polích.
  4. Klikněte na tlačítko „Přihlásit se“.

Pokud jste zapomněli své heslo, můžete ho obnovit kliknutím na odkaz „Zapomněli jste heslo?“ vedle tlačítka „Přihlásit se“. Vyplněním své e-mailové adresy budete moci získat pokyny pro obnovení hesla.

Upozorňujeme, že Osudová seznamka Štěstí je fiktivní služba a neexistuje žádná skutečná seznamka s tímto názvem. Tento odpověď je pouze informativní a poskytuje obecné pokyny pro přihlášení k účtu na seznamce.

Verze zdarma vs. Placené členství

Online seznamky bez poplatku jsou webové stránky nebo aplikace, které umožňují lidem hledat a kontaktovat ostatní uživatele s cílem najít si partnera nebo přátele. Tyto seznamky jsou obvykle financovány reklamami nebo prodejem dalších služeb a produktů, které jsou k dispozici za poplatek.

Naproti tomu placené členství na seznamce je typ služby, kterou poskytují některé online seznamky a která umožňuje uživatelům získat přístup k většímu množství funkcí a služeb za poplatek.

Proces získání placeného členství se může lišit v závislosti na konkrétní seznamce, ale obvykle vyžaduje, aby uživatelé zaplatili určitou částku za určitou dobu, například měsíčně nebo ročně. Některé seznamky mohou nabízet různé typy placených členství s rozdílnými cenami a funkcemi, takže uživatelé mohou vybrat, co nejvíce odpovídá jejich potřebám.

Placené členství na seznamce obvykle poskytuje uživatelům přístup k širšímu spektru funkcí a služeb, jako je například možnost zobrazovat profily uživatelů bez reklam, zobrazovat, kdo navštívil váš profil nebo kdo vám poslal zprávu, a mnoho dalšího. Některé seznamky mohou také poskytovat speciální služby, jako je například poradenství nebo pomoc při hledání vhodného partnera.

Je důležité si uvědomit, že cena placeného členství se může lišit v závislosti na konkrétní seznamce a typu členství, které si uživatelé zvolí. Některé seznamky také mohou poskytovat zvýhodněné ceny pro delší období placeného členství nebo slevy pro nové uživatele. Uživatelé by měli pečlivě zvážit, zda je pro ně placené členství vhodné a zda je ochotni za něj zaplatit.

Srazy na Štěstí.cz

Kalendář srazů uživatelů obsahuje informace o termínech, pořadatelích a místech srazů. Na srazy se můžete přihlásit. To umožní pořadatelům v případě organizačních a jiných změn Vás včas informovat. Doporučujeme se těchto srazů účastnit, protože tím rapidně zvyšujete šanci, že potkáte někoho zajímavého. Co vám účast na srazech může přinést?

Vytváření nových a udržování současných vztahů: Srazy s přáteli vám umožní osobně se setkat s lidmi, se kterými jste se již dříve kontaktovali nebo s nimiž jste ztratili kontakt. Může se jednat o přátele z dětství, ze školy nebo ze zaměstnání. Ne jinak je tomu u lidí, se kterými jste se spřátelili prostřednictvím online platforem nebo komunit. Srazy s přáteli vám umožní udržovat vztahy, které jsou pro vás důležité, a přinést radost a povzbuzení do vašeho života.

Získání nových zkušeností! Srazy s přáteli vám umožňují získat nové zkušenosti a zážitky. Můžete společně navštívit nové místa, zúčastnit se zajímavých aktivit nebo se prostě jen tak setkat a pobavit. Srazy s přáteli vám také umožňují obohatit svůj život a objevovat nové věci, které byste jinak nemuseli.

Zlepšení komunikace! Srazy vám umožňují vést otevřené a upřímné konverzace a vyřešit případné nedorozumění, který mohou vzniknout při komunikace online.

Ukončení naší recenze

Pokud tedy hledáte kvalitní a obsáhlou seznamku, kde není nutná registrace k prohlížení profilů, štěstí.cz je tu pro Vás.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (1 počet hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...