Seznamka pro seniory

Pomyslný trh se seznamovacími portály je v dnešní době doslova přesycený, nicméně mnoho seznamek se pohybuje na hraně férovosti. Řeč je teď především o pochybných „vždy zaručeně revolučních“ metodách vyhledávání partnerů (tzv. matchmaking) a placení poplatků, které Vás při nepozornosti mohou dostat i do finančních problémů. Obzvláště nebezpečný je tento svět pro seniory, nicméně i ti jsou lidé a chtějí mít možnost se seznámit s někým novým. Právě proto jsme si dnes připravili článek, ve kterém se Vám pokusíme ukázat několik seznamek pro seniory.

Elpida – nejen seznamka pro seniory

Jako první jsme vybrali portál Elpida, jež funguje i jako jakési centrum pro seniory. Nabízí kurzy pro seniory, jako jsou angličtina pro seniory, přednášky o bezpečí na internetu, či samotné ovládání počítače pro seniory. Samozřejmě zde nechybí ani seznamka, která funguje na velice jednoduchém a časem osvědčeném principu vkládání jednotlivých inzerátů. Pro jejich vkládání se musíte jen zaregistrovat (registrace je zdarma) a následně přihlásit pomocí e-mailové adresy a hesla. V současné době je zde několik stovek inzerátů mužů i žen v pokročilejším věku. Pokud se rozhodnete sami vložit inzerát, nezapomeňte napsat stručné informace o Vás a Vašem životě a přiložit fotografii.

Seznamka-pro-seniory.cz

Dalším portálem je seznamka-pro-seniory.cz. Tato seznamka je rovněž určena pro seniory (v podmínkách o registraci je zmíněn věk 30 a více) a navíc je kompletně zdarma. Její popularita ještě není tak vysoká, nicméně i tak se zde objevuje několik stovek profilů pánů i dam starších věkových skupin. Oceňujeme také fakt, že profily si mohou prohlížet pouze registrovaní uživatelé – nikdo bez zájmu o seznámení si tak nebude moci prohlížet Váš profil a důvěrné informace.

Na co si dávat pozor?

Na závěr můžeme ještě zmínit pár rad, čeho se při výběru seznamky vyvarovat – nepouštějte se bez znalosti angličtiny do cizojazyčných seznamek. Rovněž se velkým obloukem vyhněte seznamkám, které po Vás žádají peníze v jakékoliv formě. Rovněž varujeme (zejména seniory) před podvodníky a falešnými profily. Teď už nám nezbývá nic jiného, než popřát hodně štěstí s hledáním nového partnera.


1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (1 počet hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...

8 thoughts on “Seznamka pro seniory

  1. Vitální a kutilský stařík 70let hledá touto cestou štíhlou 50-55letou stejně nadanou ženu k společné cestě stářím. Podmínka tolerance a klidu v domácnosti.foto nutné.

  2. Na 63 se rozhodně necítím, tak na polovic..Nabízím Ti svou veselou společnost třeba na víkendy v Brně a okolí , přes týden jsem ráda sama nebo s vnoučaty. Ráda tvořím, občas fotografuji. Těším se na Tvou odpověď!

  3. Truhlář restaurátor-Jsem již v důchodu 70,67kg,180,Rád bych poznal spřízněnou duši,která ,zrovna tak ,jako já se cítí osamělá,je aktivní,má chuť žít a poznávat.Zajímá mne Historiue,Výtvarné Umění,Fotografie.Film.Rád bych se podělil o zážitky ,při společných schůzkách.Pro rychlejší komunikaci dávám k dispozici č. 721843O94 .

  4. hledám hodného a upřímneho muže kolem 70l,který neholduje alkoholu,je mu smutno a který by se chtěl seznámit s ženou,vdovou 73l okres Třebíč a blízké okolí i stáří muže být hezké t.č. 732465701,děkuji za odpověd Ivana

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *