Největší seznamka na světě – Badoo

V našem dnešním díle na téma „seznamky“ se zaměříme na dalšího, poměrně významného, hráče, který se na bitevním poli seznamek pohybuje už několikátým rokem. Ano, řeč bude o seznamce Badoo.com. Nejdříve však něco málo k historii společnosti.

Historie seznamky

Počátky Badoo.com sahají někam do roku 2006, kdy se skupina mladých a ambiciózních lidí rozhodla založit internetovou seznamku. Zřejmě ani oni si tehdy nemysleli, že Badoo bude jednou gigantem s téměř 170 miliony uživateli z celého světa. A když už jsme u těch čísel – Badoo figuruje ve 180 zemích, zaměstnává přes 200 lidí a troufáme si říct, že se jedná prakticky o největší seznamku na světě. Tato čísla Vám musí prozradit, že se zde nesetkáte čistě s lidmi české národnosti – sbližovat se zde můžete s naprosto každým a z celého světa.

Přihlášení

Není nic jednoduššího – stačí vyplnit registraci, která Vám sice zabere poněkud více času (z důvodu upřesnění Vaší osobnosti a následné přesnosti při vyhledávání partnerů), ale vložený čas se Vám jistě vrátí. Výhodou také je, že registrace je absolutně zdarma a můžete se zaregistrovat i pomocí Vašeho Facebook účtu. Na závěr ještě dodáme, že účet Badoo je dostupný i na zařízeních Apple, Android, Blackberry a dalších.

Bez přihlášení

Ptáte se nás jestli se na seznamku dostanete bez registrace a poté následného přihlášení. Říkáme Vám, že to tak nejde – musíte se nejdříve registrovat.

Přihlášení přes Facebook

Je tu, ale jedna možnost jak se na Badoo dostat bez toho, aby jste měli na seznamce vytvořený účet. Můžete k tomu použít Váš účet z Facebooku. Je to jednoduché a praktické, ale zase na druhou stranu dojde k propojení a Badoo bude vaším jménem na vašem FB házet různé příspěvky.

Lidé v okolí

Badoo lidé ve Vašem okolí

Logo seznamky Badoo

Badoo Zlín

Jste ze Zlína a chcete si rychle najít nějakého protějška. Na Badoo proto mají inteligentní vyhledávání. Vyberete si nejdříve oblast, ze které chcete ostatní poznat – pro nás to bude konkrétně Zlín. Dále vyberete – pohlaví, věk a jestli se s uživateli chcete seznámit nebo pouze chatovat. Kliknete na obnovit výsledek a vyjedou Vám uživatelé vyhovující přesně zadaným kritériím.

Badoo Ostrava

Obdobně vyhledávání funguje i pro město Ostava, ale i další v ČR nebo ve světě. Stačí vždy pouze změnit místo. V případě, že Vám i přesto uživatelé nevyhovují můžete zkusit rozšířené vyhledávání.

Kromě badoo doporučujeme zkusit seznamku randino.cz – jde o tvoje rande.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (1 počet hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...