Největší seznamka na světě – Badoo

V našem dnešním díle na téma „seznamky“ se zaměříme na dalšího, poměrně významného, hráče, který se na bitevním poli seznamek pohybuje už několikátým rokem. Ano, řeč bude o seznamce Badoo.com. Nejdříve však něco málo k historii společnosti.

Badoo seznamka – Historie

Počátky Badoo.com sahají někam do roku 2006, kdy se skupina mladých a ambiciózních lidí rozhodla založit internetovou seznamku. Zřejmě ani oni si tehdy nemysleli, že Badoo bude jednou gigantem s téměř 170 miliony uživateli z celého světa. A když už jsme u těch čísel – Badoo figuruje ve 180 zemích, zaměstnává přes 200 lidí a troufáme si říct, že se jedná prakticky o největší seznamku na světě. Tato čísla Vám musí prozradit, že se zde nesetkáte čistě s lidmi české národnosti – sbližovat se zde můžete s naprosto každým a z celého světa.

Jak se zaregistrovat na Badoo?

Chcete-li se zaregistrovat na seznamce Badoo, postupujte následovně:

 1. Přejděte na www.badoo.com
 2. Klikněte na tlačítko „Zaregistrovat se“ v horní části stránky.
 3. Vyplňte formulář s údaji o vašem účtu, jako je vaše jméno, e-mailová adresa a heslo.
 4. Zadejte další požadované údaje, jako je váš věk, pohlaví a město, ve kterém žijete.
 5. Přečtěte si podmínky používání seznamky Badoo a souhlas s nimi pomocí zaškrtávacího políčka.
 6. Klikněte na tlačítko „Zaregistrovat se“ k dokončení procesu registrace.

Po úspěšné registraci byste měli obdržet potvrzení e-mailem a měli byste být schopni se přihlásit do svého účtu na seznamce Badoo pomocí e-mailové adresy a hesla, které jste zadali při registraci. Pokud máte s procesem registrace nebo přihlášením do účtu na seznamce Badoo jakékoli problémy, můžete kontaktovat podporu seznamky Badoo pro pomoc.

Jak se přihlásit ke svému účtu na Badoo?

Není nic jednoduššího – stačí vyplnit registraci, která Vám sice zabere poněkud více času (z důvodu upřesnění Vaší osobnosti a následné přesnosti při vyhledávání partnerů), ale vložený čas se Vám jistě vrátí. Výhodou také je, že registrace je absolutně zdarma a můžete se zaregistrovat i pomocí Vašeho Facebook účtu. Na závěr ještě dodáme, že účet Badoo je dostupný i na zařízeních Apple, Android, Blackberry a dalších.

Lze Badoo používat bez přihlášení?

Ptáte se nás jestli se na seznamku dostanete bez registrace a poté následného přihlášení. Říkáme Vám, že to tak nejde – musíte se nejdříve registrovat.

Přihlášení přes Facebook ke svému účtu

Je tu, ale jedna možnost jak se na Badoo dostat bez toho, aby jste měli na seznamce vytvořený účet. Můžete k tomu použít Váš účet z Facebooku. Je to jednoduché a praktické, ale zase na druhou stranu dojde k propojení a Badoo bude vaším jménem na vašem FB házet různé příspěvky.

Jak vygenerovat nové heslo ke svému účtu na Badoo?

Pokud zapomněli heslo ke svému účtu na seznamce Badoo a potřebují vygenerovat nové, můžete to udělat následujícím způsobem:

 1. Přejděte na www.badoo.com a klikněte na tlačítko „Přihlásit se“.
 2. Klikněte na odkaz „Zapomněli jste heslo?“ pod políčkem pro zadání hesla.
 3. Zadejte e-mailovou adresu, kterou používáte pro účet na seznamce Badoo.
 4. Klikněte na tlačítko „Odeslat“ k odeslání žádosti o obnovení hesla.

Na zadanou e-mailovou adresu vám přijde zpráva s instrukcemi pro obnovení hesla. Postupujte podle těchto instrukcí krok za krokem, abyste mohli vygenerovat nové heslo pro svůj účet na seznamce Badoo.

Pokud e-mailová adresa není spojená s žádným účtem na seznamce Badoo nebo pokud jste zapomněli e-mailovou adresu, kterou jste používali, budete muset kontaktovat podporu seznamky Badoo a požádat o pomoc s obnovením účtu.

Upozorňujeme, že obnovení hesla může trvat nějakou dobu a může vyžadovat ověření vaší totožnosti. Je důležité, abyste dodržovali pokyny poskytnuté seznamkou Badoo a odpovídali na jejich otázky co nejpřesněji, abyste mohli úspěšně obnovit svůj účet.

Jak zrušit účet na Badoo?

Chcete-li zrušit účet na seznamce Badoo, postupujte následovně:

 1. Přejděte na oficiální webové stránky seznamky Badoo a přihlaste se do svého účtu.
 2. Klikněte na své jméno v horní části stránky a vyberte možnost „Nastavení účtu“.
 3. V sekci „Nastavení účtu“ klikněte na odkaz „Smazat účet“.
 4. Vyplňte formulář s požadavky na zrušení účtu, včetně důvodu, proč chcete účet zrušit.
 5. Klikněte na tlačítko „Smazat účet“ k dokončení procesu zrušení účtu.

Upozorňujeme, že po zrušení účtu na seznamce Badoo nebudete moci používat služby seznamky a vaše profilové informace a fotografie budou smazány. Pokud máte jakékoli otázky týkající se zrušení účtu na seznamce Badoo, můžete se obrátit na podporu seznamky Badoo pro pomoc.

Lidé v okolí
Badoo lidé ve Vašem okolí
Logo seznamky Badoo
Badoo Zlín

Jste ze Zlína a chcete si rychle najít nějakého protějška. Na Badoo proto mají inteligentní vyhledávání. Vyberete si nejdříve oblast, ze které chcete ostatní poznat – pro nás to bude konkrétně Zlín. Dále vyberete – pohlaví, věk a jestli se s uživateli chcete seznámit nebo pouze chatovat. Kliknete na obnovit výsledek a vyjedou Vám uživatelé vyhovující přesně zadaným kritériím.

Badoo Ostrava

Obdobně vyhledávání funguje i pro město Ostava, ale i další v ČR nebo ve světě. Stačí vždy pouze změnit místo. V případě, že Vám i přesto uživatelé nevyhovují můžete zkusit rozšířené vyhledávání.

Kromě badoo doporučujeme zkusit seznamku randino.cz – jde o tvoje rande.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (1 počet hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...