Přihlášení na Facebook

Dnes jsme si pro Vás připravili článek, jehož téma bude známé asi každému, kdo se alespoň trochu pohybuje po světě internetu. Tématem je totiž známý internetový portál Facebook.com.

Registrace a následné přihlášení

Pojďme si ho tedy představit o něco blíže a ukažme si, jak se můžeme zaregistrovat a přihlásit.

Facebook vznikl jako projekt Marka Zuckerberga, který ho spustil v únoru roku 2004. Původně byl určen pouze pro studenty Harvardovy univerzity, avšak postupem času se přidávali další univerzity, až byl Facebook otevřen globálně. Z malého univerzitního projektu se během pár let stal obrovský fenomén s více než 1 miliardou uživatelů z celého světa. Jen fakt, že stránky jsou přeloženy do více, než 60 jazyků mluví za vše.

Pokud snad stále ještě nejste jeho uživatelem, jistě Vás bude zajímat registrace a přihlášení. Registrace je opravdu jednoduchá. Stačí vyplnit základní informace, jako je jméno, heslo a e-mail a v podstatě je hotovo. Je jasné, že svůj profil musíte vybavit fotografiemi, podrobnými informacemi apod. – to vše může začít po přihlášení. Přihlášení je opět velice jednoduché – stačí navštívit hned úvodní stránku Facebook.com, kde v pravém horním rohu zadáte Váš e-mail a heslo. Po zmáčknutí tlačítka „Přihlásit“ Vám už nic nebrání ve využívání jeho služeb. Přejeme příjemnou zábavu.

Přihlášení bez hesla

Jestli se chcete přihlásit na FB bez zbytečného zadávání hesla musíte zaškrtnout ,,Zapamatovat si heslo´´. Díky tomu kdykoliv přijdete na www.facebook.com budete už rovnou na svém profilu. Pozor budete to platit pouze, pro to zařízení na kterém daný úkon provedete.

logo sociální sítě facebook

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (1 počet hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...