Zoosk – Seznamovací portál

Ačkoliv je dnes svět globalizován natolik, že se jeden bez druhého již prakticky neobejdeme, paradoxně zde stále zůstává problém s komunikací a seznamováním. Naštěstí internet je přinejmenším vhodným místem pro seznamování nezadaných duší a seznamek je opravdu velké množství. Jednou z nich je i Zoosk, který se Vám v dnešním článku pokusíme představit.

Zoosk – revoluční seznamovací portál?

Zoosk je nový seznamovací portál, který si za poměrně krátkou dobu působení získal mnoho fanoušků a dokonce i mnoho spokojených uživatelů, kteří zde našli svou spřízněnou duši. V současné době se na Zoosk snaží najít svého budoucího partnera, či partnerku na 25 milionů uživatelů z celého světa.

Možná si teď říkáte „Ale takových seznamek je na internetu přeci hodně…“ a možná oprávněně. Alespoň do chvíle, než Vám prozradíme, že Zoosk nevyžaduje vyplňování žádných dlouhých formulářů a nespočet leckdy i stupidních otázek. Systém jednoduše zkoumá a neustále hodnotí Vaše „chování“ na síti (tzn. s kým chatujete, co Vás zajímá, jaké lidi nejčastěji vyhledáváte…) a podle toho Vám automaticky vybírá uživatele, jež by Vás mohli zajímat.

Funkce zdarma a premium účet

Samozřejmě kromě samotného „matchmakingu“ můžete prohlížet uživatelské fotky, chatovat s kýmkoliv se Vám zachce a mít Zoosk vždy po ruce se Zoosk Messanger, jež je dostupný na AppStore i na Google Play. Bohužel ani Zoosk se nevyhnul některým zpoplatněným službám, které naprosto otevřeně zvýhodňují zejména ty, jež si za ně náležitě zaplatí. Například bez zaplacení nemůžete odpovídat na zprávy od potenciálních partnerů.

Negativní ohlasy

Rovněž se množí negativní ohlasy samotných (již bývalých) uživatelů, kteří byli se službami hrubě nespokojení. Stěžují si zejména na drahé služby, falešné profily a absolutně žádné odpovědi na desítky jimi zaslaných zpráv.

Zdali se tedy jedná o nový revoluční projekt, či jen další lákadlo na peníze uživatelů, nám ukáže asi až čas. My zastáváme názor, že nepotřebujete za lásku a seznámení platit, proto bychom doporučili spíše seznamky, které jsou zdarma a netahají z Vás žádné peníze.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (1 počet hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...

One thought on “Zoosk – Seznamovací portál

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *