Twoo přihlášení

V posledním článku o novém portálu Twoo jsme vás informovali, jak se vlastně má celá věc kolem něj, proč ho navštívit, proč ne a jak se liší od ostatních podobných portálů. Dnes si řekneme něco o přihlášení a odhlášení z tohoto sociálního portálu.

Jak se zaregistrovat přihlásit na Twoo?

Nejdříve ze všeho se však musíte zaregistrovat, kam vyplníte svou e-mailovou adresu, heslo, datum narození, jméno, pohlaví a místo bydliště. Prakticky tak dáváte o sobě vědět naprosto všechno, co je jen Vaší soukromou věcí. V dolní liště ještě naleznete malý odstavec o seznámení se skutečnými lidmi, kde je napsáno, že všichni lidé na Twoo jsou zaručeně osoby, za které se vydávají. Odvážné prohlášení. Nicméně po registraci už může přijít samotné lognutí. To provedete v pravé polovině úvodní stránky na Twoo.com, kde nahoře jsou 2 ikonky – do jedné vyplníte e-mail, do druhé Vámi zadané heslo. Rovnou se můžete i nechat zapamatovat a prohlížeč bude tyto údaje příště za Vás vyplňovat automaticky. Pro odhlášení postupujete téměř stejně, jako při logování, avšak není zde již potřeba nic vyplňovat. Pouze kliknete na „Odhlášení“ v pravém rohu na horní listě stránky a jste úspěšně odhlášení. Snad jsme tímto malým návodem usnadnili prvotní krůčky na Twoo všem případným zájemcům o jejich služby.

Přihlášení přes Facebook

Nechcete-li si na Twoo vytvářet účet je možné se registrovat a přihlašovat za pomocí Facebooku. Je to jednoduché a navíc ke 2 sociálním sítím/seznamkám Vám bude stačit jeden jediný účet. Sami to takto využíváme a doporučujeme to i Vám. Ušetříte tím jednak spoustu času a pokud si oba účty synchronizujete, tak se Vám automaticky mohou přenést známí z Twoo na Facebook a také naopak.

Lze se přihlásit bez registrace

Tento dotaz nám píše stále více z Vás. Bohužel zatím tato funkce není a možná v budoucnu bude zavedena nějaká speciální technologie. Dle našeho názoru je nyní nejpravděpodobnější, že se ke svému účtu v budoucnu dostaneme pomocí skeneru oka či za pomocí otisku prstů. Díky posledním telefonům, co čtečkami disponují, jako je iPhone 5s či Samsung S5, tak maximálně do roka přihlašování pomocí otisku prstu bude zavedeno.

Jak obnovit zapomenuté heslo na Twoo?

Pokud jste zapomněli heslo na seznamce Twoo, můžete se pokusit obnovit jej následujícím způsobem:

 1. Přejděte na stránku přihlášení na seznamce Twoo a klikněte na odkaz „Zapomněli jste heslo?“ nebo „Zapomenuté heslo“.
 2. Zadejte e-mailovou adresu, kterou používáte pro účet na seznamce Twoo.
 3. Na zadanou e-mailovou adresu vám přijde zpráva s instrukcemi pro obnovení hesla. Postupujte podle těchto instrukcí krok za krokem.
 4. Pokud e-mailová adresa není spojená s žádným účtem na seznamce Twoo, nebo pokud jste zapomněli e-mailovou adresu, kterou jste používali, budete muset kontaktovat podporu seznamky Twoo a požádat o pomoc s obnovením účtu.

Upozorňujeme, že obnovení hesla může trvat nějakou dobu a může vyžadovat ověření vaší totožnosti. Je důležité, abyste dodržovali pokyny poskytnuté seznamkou Twoo a odpovídali na jejich otázky co nejpřesněji, abyste mohli úspěšně obnovit svůj účet.

PŘIHLÁSÍTE SE KLIKNUTÍM ZDE

Máte-li nějaké problémy s přístupem na Váš účet, tak neváhejte a obraťte se na nás do komentářů. Rádi Vám pomůžeme – je to přeci naše práce.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (2 počet hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...

13 thoughts on “Twoo přihlášení

 1. Jsem muž, narozen 11.02.1952
  Bydliště: 289 23 Milovice
  ulice – Spojovací 557/C

  • Držíme ti palce Františku a doufáme, že si rychle někoho najdeš.

 2. Jak se přihlásit????? Samá upozornění,že se někdo zajímá,ale nemohu se podívat!!! 🙁

 3. Dobrý den,nemohu se přihlásit na svůj účet,který mám již pár let,možná uvádím špatné heslo,které si nevybavuji,protožš jsem se přihlašovala přes email.Prosím,co mohu udělat?Děkuji Věra

 4. Dobrý den, nemohu se druhý den dostat na svůj účet. Hlásí mi to stále chyby, že adresa neexistuje nebo, že je špatné heslo. Já jsem si jistá, že obojí uvádím správně. Ani nové potvrzovací heslo mi nikdy na uvedený email nikdy nedorazilo ani do spamu. Takže bez vaší pomoci se určitě neobejdu. Předem díky za odpověď a pomoc.

  • Ahoj Petro. Přes jakou stránky se ke svému účtu přihlašuješ?

Comments are closed.