Flirt seznamka bez registrace

Pokračujeme v naší znovu-obnovené rubrice o českých i světových seznamkách. Dnes si ukážeme další z řady poněkud netradičních seznamek. Následující řádky budou patřit portálu Flirt-seznamka.cz.

Rychlé a diskrétní seznámení

Jak už jsme v úvodu řekli, Flirt-seznamka.cz je netradiční seznamka pro specifickou klientelu. Na hezká slovíčka a dlouhé konverzace zde není čas a vlastně ani prostor, čili si můžete být jistí naprosto rychlým a diskrétním seznámením.

Co se hledání partnera týče, hned na úvodní stránce najdete přehledné rozdělení do několika kategorií, v nichž hlavním kritériem je Vaše pohlaví a pohlaví Vámi hledaného partnera. Po zvolení dané kategorie následuje ještě upřesnění věku, oblasti, ve které chcete partnera hledat, a už Vám nebrání nic v samotném vybírání. Bohužel musíme podotknout, že inzerátů je zde zatím poměrně málo, ale každý den se několik nových inzerátů a inzerentů objeví. Obecně pak platí, že v Praze a ve velkých městech jako je Brno, či Ostrava, počet inzerátů stoupá.

Poměrně značnou výhodou je potom fakt, že inzeráty můžete přidávat i Vy sami. Bohužel na rozdíl od prohlížení uživatelských profilů, na vkládání vlastních inzerátů se již musíte zaregistrovat. Samotná registrace vyžaduje jen minimální údaje, jako je uživatelské jméno, heslo a e-mail. Zbytek informací o Vás pak vyplníte ve Vašem inzerátu.


1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (1 počet hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...