Chat

Chat je snad neodmyslitelnou součástí každé sociální sítě nebo seznamky. Většina lidí si bez toho seznamování ani nedokáže představit.

Když chcete někoho poznat zavítáte na nějakou seznamku a začnete si prohlížet profily ostatních lidí. Když se Vám někdo zalíbí, tak se ho rozhodnete oslovit prostřednictví chatu a díky tomu ho i lépe poznáte. Můžete si zde totiž x hodin psát a dozvídat se jeden o druhém nové a nové věci. Chat je nepostradatelnou věcí pro každou sociální síť nebo seznamku.

Nemusíme chodit, ani daleko abychom si ukázali, kde se všude chat nachází: viz třeba největší sociální síť na světě – Facebook nebo nejoblíbenější seznamka pro mladé lidi Badoo. Twoo pochopitelně chce konkurovat těmto oblíbeným portálům a má k tomu mocnou zbraň – vylepšený chat. Nebojíme se tvrdit, že je mnohem propracovanější a stabilnější než chat, který najdete na fb. Samozřejmostí jsou zde všemi oblíbení smajlíci a různé speciální kódy na úpravu písma (zvýraznění, kurzíva atp.)

Rychlé typy

Jak můžu někomu poslat zprávu?

Najeďte na profil dané osoby. Klikněte na chat a chatujete.

Jak zjistím, že mi přišla zpráva?

Přijde ti upozornění a po kliknutí na něj se ti zpráva sama otevře.

Jak zjistím, kdo je online?

Zjistíte to podle toho, že u kontaktu bude zelený puntík (znamená, že je online) pokud tam není tak člověk na twoo není přítomen.

Proč nemůžu změnit svůj online status?

Status se mění automaticky. Když jsi online svítí zelené kolečko. Jakmile nebudeš na Twoo aktivní změní se tvůj status na offline – červené kolečko.

To je z rychlých typů zatím vše. Takže nečekejte ani minutku a jděte si tuto úžasnou funkci na Twoo vyzkoušet. V případě, že máte ještě nějaké další dotazy, co zde nejsou uvedeny, tak neváhejte a obraťte se na nás. Pokud to bude v našich silách, tak se Vám pokusíme přinést odpověď.


1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (1 počet hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...