Jiskření

Jak se v životě říká „ve dvou se to táhne lépe“ a právě tímto heslem se v dnešním článku budeme řídit. Tématem totiž bude další z řady seznamek – jiskreni.cz. Do jejích řad se hlásí tisíce uživatelů z celé České Republiky a tak proč nezkusit své štěstí i zde? Pojďme se tedy na seznamku zaměřit trochu více.

Osudová seznamka

Jiskreni.cz není nikterak výjimečnou seznamkou. Jako u všech podobných serverů zde najdeme rozsáhlou databázi s více či méně důvěryhodnými uživateli, jež zde zanechávají svůj profil s fotkou, základními informacemi o sobě a v neposlední řadě také kontakt na sebe. Je tu ale přeci jen i něco nového a pro mnohé uživatele zásadního – a tím je ochrana soukromí. Pro své uživatele například spustilo službu, kdy (pokud si to uživatel přeje) může být jeho úvodní fotka rozostřena neregistrovaným uživatelům, což ocení zejména stydlivější povahy, či jen prostě uživatelé, jež chtějí mít své soukromí plně pod kontrolou. Samotná registrace je pak jednoduchá – zadáte jen základní údaje, uploadujete vlastní foto a máte vystaráno. Jediné, co nám na stránkách poněkud vadí, je velmi pomalá rychlost serveru v zatížení (tzn. ve večerních hodinách), kdy musíte čekat mnohdy i minutu, než Vám naběhne jedna stránka. I tak se ale zdá, že se jedná o kvalitní seznamku s citem pro soukromí, tak proč jí nezkusit?

Zamilované písničky

No když už projíždíte zamilované inzeráty, servery a prohlížíte si fotky lidí, kteří se Vám líbí, tak není nic lepšího než si k tomu pustit hudbu. Ne nějakou obyčejnou, ale rovnou něco romantického. Níže přidáváme 3 romantické písně ze serveru youtube. Puste si je a zamilovaně surfujte dále. Poté nám sdělte do komentářů, jestli to bylo nějaké takové jiné nevšední – originální – prostě a jednoduše úžasné. Já jistě věřím, že ano.
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (1 počet hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...