Je možné přenést pohlavní nemoci líbáním?

28 Dub

Už jste někdy zamysleli nad tím, kolika způsoby se dá vlastně přenášet vážná choroba? Dnes jsme se rozhodli o tom napsat článek, protože opatrnosti není nikdy dost! Přece zdraví je to jediné a nejdůležitější na celém světě.

Je líbání nebezpečné?

Každý z Vás určitě ví, že líbání je hlavně prostředek ke vzájemnému uspokojení. Je to okamžik, kdy se začne zvyšovat tepová frekvence a začne se značně uvolňovat endorfin, který způsobí ten slastný prožitek. Dávejte si ale pozor!

Líbání může být příjemné, ale může být také poměrně nebezpečné. Raději si svůj protějšek pořádně proklepněte, ale určitě byste ho neměli okamžitě tahat na několik různých testů. Stačí nenápadné  otázky, které mohou lecos napovědět!

Je možné dostat nemoci z líbání?

Co je možné líbáním od druhého chytit?

Pojďme se zaměřit na pohlavní nemoci. Myslíte si, že se pohlavní nemoc nemůže přenést pouhým líbáním? Tak to jste na velikém omylu, protože to je velmi jednoduché. Většina lidí si myslí, že nebezpečí pohlavních chorob souvisí jen s rizikovým chováním, jako je nechráněný styk.

Co např. taková kapavka nebo sifilis? Můžete je přenést jak formou pohlavního styku, tak i formou líbání. Zní to neuvěřitelně? Pojďme se na to tedy podívat jinak. Pokud jste před tím absolvovali líbání, všemožné bakterie se Vám můžou usadit v krku a to i tyto pohlavní choroby.

A co takhle HIV? Je známo, že se tato nevyléčitelná choroba přenáší zejména krví. Tak jak je možné, že se může přenést i líbáním? Je to prosté, stačí jen, aby jeden z protějšků měl krvácející dásně nebo jakkoliv poraněný zevnějšek ústní dutiny. Pak stačí jen pár polibků smrti. Proto je o mnoho lepší si vše předem pojistit. Pokud už od pohledu člověk nebude vypadat k světu, určitě se hned nevrhejte do ničeho, čeho byste mohli později nebo do konce života, litovat.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Vlož sem své hodnocení)
Loading...