Česká seznamka Lidé.cz

[yasr_overall_rating size=“medium“][yasr_visitor_votes size=“medium“]Nebaví Vás věčně být doma sám, nemít se s kým obejmout a chcete to konečně změnit? Tak právě pro Vás jsme dnes připravili článek na seznamku na známém portálu Lidé.cz. Než se ale dostaneme k samotné seznamce, pojďme si něco říct o portálu Lidé.cz jako takovém.

První seznamka na českém internetu

Lidé.cz vznikl ještě před samotným Facebookem, Twitterem, ale i Líbímseti.cz a podobnými portály. Jeho účelem bylo sdružovat lidi na internetu a to jak formou diskuze, hrou, tak i oním seznámením.

Právě seznamka.lide.cz se stala velmi populární mezi českými uživateli. Její jednoduché prostředí, fakt, že je zdarma a že se zde nachází opravdu hodně uživatelů s profily z ní udělal jednu z nejúspěšnějších seznamek v česku.

Najděte si partnera

Co se týče vyhledávání, princip je naprosto jednoduchý. Zadáte své a partnerovo pohlaví, rozmezí věku a přibližné bydliště partnera. Pak už jen procházíte „inzeráty“ všech potenciálních partnerů – vše bez nutnosti registrace, poplatků apod. Pokud si chcete založit vlastní profil, či přidat inzerát, stačí mít e-mailovou adresu.  Následně získáváte i přístup do ostatních kategorií portálu lide.cz, jako je Chat, Diskuze, Videa, ale i Spolužáci atd.

Profily

Chcete-li si prohlídnout uživatele, kteří se chtějí seznámit není nic jednoduššího. Hned na hlavní stránce vidíte náhodné profily. Pokud by Vás, zde nikdo nezaujal, lze uživatele vyhledávat podle určitých kritérii. Otevřete si tuto stránku. Pak si vyberte jestli Vás zajímají mužské nebo ženské profily. Zadejte i věkové rozmezí a oblast odkud by měl daný člověk být. Klikněte na zobrazit a vyjedou Vám výsledky.

Profily si můžete prohlížet a pokud jste i přihlášeni, tak lze pro ně hlasovat na škále od 1-10 (10 je nejlepší). Zaujal Vás někdo? Výborně pokud se o něm chcete dozvědět více klikněte na ,,Více informací o mně´´.

A na závěr jedno vše-říkající číslo – v seznamce lide.cz je nyní na 113 000 lidí, co se chce seznámit, takže pokud jste do teď váhali, nyní už musíte mít jasno.


1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (1 počet hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...