Můj profil

Dnešní článek bude hrát do noty zejména uživatelům seznamek jim podobným sociálním portálům. Světem internetu se totiž šíří zprávy o falešných profilech mnoha lidí na nejrůznějších seznamkách. My jsme se rozhodli tuto problematiku nebrat na lehkou váhu a i proto Vám přinášíme dnešní článek o profilech na známé seznamce Twoo.com.

O Twoo jsme Vám přinesli hned několik článků, ve kterých jste se dozvěděli jak se registrovat, přihlásit apod. Nyní nastal čas přejít dál a podívat se na různá nastavení profilu a v neposlední řadě i na jeho smazání.

Upravte si Vás profil

Pokud jste se zaregistrovali na Twoo bez většího úspěchu a teď Vás trápí, že zde máte profil s Vašimi informacemi a nechcete ho nechat na obdiv všem ostatním uživatelům, zvažte různá nastavení viditelnosti Vašich údajů a obecně účtu, na který se přihlašujete. Několik základních a efektivních kroků můžete provést v sekci „nastavení“ po přihlášení na Váš účet.

Pokud jste našli svého životního partnera, či chcete s Twoo skoncovat nadobro, doporučujeme celkové smazání profilu. To lze opět učinit poměrně několika jednoduchými kroky v sekci „nastavení“, jež jsme zmínili několik řádků výše.

Často kladené otázky

Množí se nám některé dotazy ohledně profilů a otázky se i opakují. Rozhodli jsme se sem vložit ty nejčastější a k nim i odpověď.

Jak smazat fotku?

Klikněte na fotku, kterou chcete odstranit a objeví se Vám ‚Smazat‘.

Kolik fotek můžu přidat na svůj profil?

Na svůj účet můžete přidat, až 25 fotek což je poměrně velkorysé. Pokud Vám to, ale i tak nestačí smažte některé starší nebo si zaplaťte VIP účet.

Jak nahrát fotku pomocí mobilu?

Naprosto jednoduše. Otevři si aplikaci v mobilu. Najeď na svůj profil a v pravo nahoře klikni na symbol plus. Vyber fotku a dále postup dle instrukcí. Je to Vážně velice jednoduché.

Jak si můžu upravit profil?

Kliknete na ‚profil‚ a v sekci profilu, kterou chcete upravit na ‚upravit‘. Aby se změny projevily, je nutné vše uložit.

Je nutné zodpovědět všechny otázky na profilu?

Je to jenom na Vás – můžete odpovědět na jednu otázku nebo na všechny. Čím víc ale otázek zodpovíte tím, je větší šance, že Vám seznamka přisoudí vhodného partnera.

Doufáme, že Vám nás dnešní malý návod pomůže a v konečné fázi dá klid do života. Když se objeví nějaké další otázky – určitě je doplníme.

Kontakty

Nevíte si už dále rady? Odpoveď na otázku kterou hledáte jste nenašli u nás a ani na oficiálních stránkách portálu? Nezoufejte a napište nám do komentářů nebo přímo na mail společnosti – info-cs@twoo.com.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (4 počet hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...

9 thoughts on “Můj profil

  1. …je to chytře vymyslený, ale potřebuji členství u twoo zrušit, nechci se po další krát se svoji přítelkyní rozejít, píšete zde návod, ale heslo si již dávno nepamatuji,,,co dál pánové a dámy????????????????

  2. Dobry den.chci zrusit ucet na twoo jsem registrovana od roku 2015 ,nepamatuji si bohuzel heslo,zkousela jsem vygenerovat heslo ale nic mi ns mail nedoslo.Tak se chci zeptat co dal?!dekuji

  3. Dobrý den, chci zrušit účet na twoo jsem odhlášena ale strhávají mi penize, nechci mít stím nic společného peníze mi z nebe nepadají.

  4. Chci zrušit účet, protože mi bylo z mého účtu strženo přes 770 korun. nemám na další placení.Pokoušela jsem se zrušit ho sama, alezadám emailovou adresu a heslo a twoo mi oznámí, že tuto adresu nebere.Co mám dělat?

  5. DOBRY DEN NEMOZEM SA PRIHLASIT K SVOMU PROFILU CHODIA MI SPAMOVE EMEILY ZE SOM SA PRIHLASILA INENEJ KRAJINY A JA SA NA POCITAC PRIHLASUJEM STALE Y PRESOVA SOM DOMA VIERUSKA 55 DAKUJEM PEKNE Z UPRIMNEHO SRDIECKA Z UCTOU VIERUSKA

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *