Seznamte se na Rande.cz

21 Dub

Český i světový internet je již přehlcen všelijakými seznamkami, které z nás často jen tahají peníze, či jejich „uživatelé“ nejsou vůbec tím, kým se vydávají a polovina všech profilů na serveru tvoří jen fotky celebrit a smyšlené údaje. Takovýmto seznamkám je lepší se vyhnout a zaměřit se na ty známé, české a hlavně reálné. Proto jsme se dnes zaměřili na jeden z největších portálů v České Republice Rande.cz.

Jedna z největších českých seznamek

I přes to, že stránky přímo nevypovídají o celkovém počtu uživatelů (a tím potenciálních partnerů), ve večerních hodinách zde bylo online na 2000 lidí, což je úctyhodné číslo. Pro samotné prohlížení profilů se musíte zaregistrovat. Stačí jen bezplatně vyplnit základní informace a máte přístup na všechny části serveru. Při hledání na seznamce se většina lidí řídí úvodní fotkou, kterou zde najdete téměř u každého profilu. Nicméně ani zde není pokořen stálý trend všech seznamek, čímž myslíme značně převyšující počet mužských inzerátů, nad těmi ženskými. Kromě hledání vysněného partnera ale můžete navštívit i diskusní fórum, prohlížet si uživatelská videa, či si zahrát nějakou hru s kamarády.

Pokud se Vám tedy stále nedaří najít partnera, či partnerku do života, zkuste Rande.cz – je zdarma a za zkoušku nedáte víc, než pár minut Vašeho času.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Vlož sem své hodnocení)
Loading...