Elpida – Seznamka pro seniory

16 Čvn

Celý dnešní svět internetu je tak trochu celý projektovaný pro mladé lidi a těm starším se tu nedává tolik prostoru, kolik by si možná zasloužili. To se v poslední době snaží změnit hned několik ambiciózních projektů, mezi které patří i třeba centrum Elpida, které organizuje různé projekty pro seniory, zřizuje linku seniorů a v neposlední řadě i seznamku pro seniory – a právě na ní se dnes chceme zaměřit.

Seznamka pouze pro seniory

Člověk se může cítit osaměle prakticky v každém věku, toho pokročilého nevyjímaje. Senioři ale mají na dnešním poli „populárních“ seznamek velice těžkou roli a je pro ně prakticky nemožné se zde prosadit, či si dokonce najít partnera. Seznamka Elpida se zaměřuje pouze na seniory a tak je zde velká šance, že si Váš inzerát přečte právě podobně smýšlející člověk.

Starší žena na lavičce

Starší žena na lavičce

 

Procházení profilů

Procházet inzeráty pak můžete i bez přihlášení a registrace. Stačí procházet profily ve spodní části stránky. Pokud máte nějaký specifický požadavek (například hledáte ženu, která hledá muže na vážný vztah), můžete své hledání uzpůsobit pomocí výběru kategorie v horní části stránky. Pakliže najdete profil nějaké osoby, která by Vám sedla natolik, že byste ji rádi kontaktovali, je nutné se registrovat a přihlásit.

Registrace a přihlášení

Registrace je zcela zdarma a není problém se zaregistrovat i pro seniora, který s počítačem prakticky nikdy nepracoval. Na odkazu uvedeném výše stačí kliknout na záložku „Nemáte účet? Snadno si jej vytvoříte…“ – zde stačí uvést Váš e-mail a na něj Vám budou obratem zaslány přihlašovací údaje, resp. heslo, kterým se, společně s Vaší e-mailovou adresu, přihlásíte do systému. Přihlášení pak probíhá rovněž na zmíněném odkaze, avšak nyní kliknete na „Přihlaste se na seznamku…“.

Starší zamilovaný pár

Starší zamilovaný pár

Na závěr dodáme, abyste byli při sdělování kontaktních a osobních informací po internetu zcela obezřetní. Nikdy si nemůžete být 100% jisti, kdo sedí na druhé straně monitoru.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (1 počet hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...