Annonce

Portál Annonce.cz zřejmě nemusíme nikomu dlouze představovat, nicméně pro případ, že by někdo tento známý portál neznal, jedná se o jeden z největších inzertních portálů v České Republice.

Jeho (resp. Vaše) nabídky vycházejí i pravidelně ve formě novin a celá společnost tak má poměrně dlouhou tradici a ověřenou kvalitu. Pokud zrovna nehledáte různé sběratelské předměty, či jiné inzertní zboží z druhé ruky, můžete využít seznamku.

Seznamovací portál

Ta je dostupná jak na internetu, tak i v novinách a máte tak dvojnásobnou šanci potkat svého vysněného partnera. Příspěvky může vkládat prakticky každý bez rozdílu věku a pohlaví. Záleží pouze na obsahu textu, který k Vašemu příspěvku musíte vložit. Nesmí být vulgární a obecně v rozporu s pravidly pro vkládání příspěvků, které najdete na stránkách Annonce.cz. Nabídek na vážné, i nezávazné vztahy je zde opravdu spousta, nicméně většinu lidí odradí absence fota a opravdu bližších informací, které si zřejmě budete muset zjistit až od osoby samotné. Prakticky tak vybíráte podle pohlaví, věku a bydliště, což není zrovna prozíravé a jeví se poněkud prvoplánově. Nicméně hlavní je zde již zmiňovaná viditelnost Vašeho inzerátu, který se objeví jak na internetu, tak v novinách. Pokud ale hledáte podrobnější profily, doporučujeme hledat jinde.

Ona hledá jeho

Jste sám a přijde Vám, že život tak trochu nemá smysl? Nezoufejte a věřte, že život má smysl. Podívejte se kolik, žen je samo a hledá partnera na Annonce. Věřte, že tady svou ženu určitě najdete. Pokud ne zde, tak určitě někde jinde. Navíc jsme tak hodní a začali jsme na naších webovkách zveřejňovat inzeráty lidí, jenž hledají partnery. Pokud i Vy u nás chcete takový inzerát mít, tak jediné co proto musíte udělat – napsat nám.

Možná jeden inzerát na našich stránkách Vám změní kompletně Váš život a najdete svou životní lásku 🙂

KW: anonce, annonnce

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (1 počet hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...