Annonce seznamka

Portál Annonce.cz zřejmě nemusíme nikomu dlouze představovat, nicméně pro případ, že by někdo tento známý portál neznal, jedná se o jeden z největších inzertních portálů v České Republice.

Jeho (resp. Vaše) nabídky vycházejí i pravidelně ve formě novin a celá společnost tak má poměrně dlouhou tradici a ověřenou kvalitu. Pokud zrovna nehledáte různé sběratelské předměty, či jiné inzertní zboží z druhé ruky, můžete využít seznamku.

Vážná seznámení přímo na Annonce

Ta je dostupná jak na internetu, tak i v novinách a máte tak dvojnásobnou šanci potkat svého vysněného partnera. Příspěvky může vkládat prakticky každý bez rozdílu věku a pohlaví. Záleží pouze na obsahu textu, který k Vašemu příspěvku musíte vložit. Nesmí být vulgární a obecně v rozporu s pravidly pro vkládání příspěvků, které najdete na stránkách Annonce.cz. Nabídek na vážné, i nezávazné vztahy je zde opravdu spousta, nicméně většinu lidí odradí absence fota a opravdu bližších informací, které si zřejmě budete muset zjistit až od osoby samotné. Prakticky tak vybíráte podle pohlaví, věku a bydliště, což není zrovna prozíravé a jeví se poněkud prvoplánově. Nicméně hlavní je zde již zmiňovaná viditelnost Vašeho inzerátu, který se objeví jak na internetu, tak v novinách. Pokud ale hledáte podrobnější profily, doporučujeme hledat jinde.

Jak se zaregistrovat na Annonce?

Chcete-li se zaregistrovat na seznamovacím inzertním portále Annonce, postupujte následovně:

  1. Přejděte na oficiální webovou stránku portálu Annonce – www.annonce.cz
  2. Klikněte na tlačítko „Registrovat“ nebo „Zaregistrovat se“ v horní části stránky.
  3. Vyplňte formulář s údaji o vašem účtu, jako je vaše jméno, e-mailová adresa a heslo.
  4. Zadejte další požadované údaje, jako je vaše věk, pohlaví a město, ve kterém žijete.
  5. Přečtěte si podmínky používání portálu Annonce a souhlas s nimi pomocí zaškrtávacího políčka.
  6. Klikněte na tlačítko „Registrovat“ nebo „Zaregistrovat se“ k dokončení procesu registrace.

Po úspěšné registraci byste měli obdržet potvrzení e-mailem a měli byste být schopni se přihlásit do svého účtu na portálu Annonce pomocí e-mailové adresy a hesla, které jste zadali při registraci. Pokud máte s procesem registrace nebo přihlášením do účtu na portálu Annonce jakékoli problémy, kontaktujte podporu portálu Annonce pro pomoc.

Jak se přihlásit na Annonce?

Chcete-li se přihlásit do svého účtu na seznamovacím inzertním portále Annonce, postupujte následovně:

  1. Přejděte na webovou stránku portálu Annonce – www.annonce.cz
  2. Klikněte na tlačítko „Přihlásit se“ nebo „Přihlášení“ v horní části stránky.
  3. Zadejte e-mailovou adresu a heslo, které jste použili při registraci na portále Annonce.
  4. Klikněte na tlačítko „Přihlásit se“ nebo „Přihlášení“ k dokončení procesu přihlášení.

Pokud jste zapomněli heslo nebo máte jiné problémy s přihlášením do účtu na portálu Annonce, můžete využít možnost obnovení hesla nebo se obrátit na podporu portálu Annonce pro pomoc.

Jak napsat poutavý inzerát vhodný k seznámení?

Chcete-li napsat poutavý inzerát na seznamovacím portále Annonce, můžete zvážit následující tipy:

Zvolte atraktivní titulek: Titulek by měl být krátký a výstižný a měl by vyjadřovat, co hledáte nebo co můžete nabídnout. Například „Hledám vážný vztah s mužem ve věku 35-45 let“ nebo „Mladá aktivní dívka hledá partnera na společné výlety“.

Použijte konkrétní informace: Místo toho, abyste napsali „Hledám inteligentního a zábavného muže“, zkuste popsat, co konkrétně hledáte, například „Hledám muže, který má rád literaturu a divadlo a který je ochotný zkoušet nové věci“. Tím získáte větší šanci na to, že se vám ozvou lidé, kteří skutečně splňují vaše požadavky.

Zmiňte své zájmy a koníčky: V inzerátu můžete také zmínit své zájmy a koníčky, abyste přilákali lidi, se kterými máte společné zájmy. Například „Miluji procházky přírodou a cestování, hledám někoho, s kým bych mohla tyto věci dělat“.

Buďte přirození: Inzerát by měl vypadat přátelsky a upřímně, aby lidé, kteří ho čtou, cítili, že se s vámi chtějí seznámit. Měli byste se vyhnout přehnanému sebevědomí nebo slovům jako „dokonalý“ nebo „nejlepší“, která mohou působit odpudivě.

Ona hledá jeho

Jste sám a přijde Vám, že život tak trochu nemá smysl? Nezoufejte a věřte, že život má smysl. Podívejte se kolik, žen je samo a hledá partnera na Annonce. Věřte, že tady svou ženu určitě najdete. Pokud ne zde, tak určitě někde jinde. Navíc jsme tak hodní a začali jsme na naších webovkách zveřejňovat inzeráty lidí, jenž hledají partnery. Pokud i Vy u nás chcete takový inzerát mít, tak jediné co proto musíte udělat – napsat nám.

Možná jeden inzerát na našich stránkách Vám změní kompletně Váš život a najdete svou životní lásku 🙂

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (1 počet hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...