Seznamka Twoo

V našich několika článcích jsme Vás informovali o seznamce Twoo. Pokud jste je pozorně četli, máte teď již základní informace a prvotní dojmy o tomto sociálním portálu a navíc se umíte zaregistrovat, přihlásit a i odhlásit.

Jak na to?

Nyní jste tedy schopni přejít k samotné podstatě celého portálu, jímž je seznamování. Hned po přihlášení si musíte nahrát svou vlastní fotku, jinak nebude další seznamování dále probíhat. Pokud jste tak učinili, můžete nyní procházet fotky všech uživatelů na Twoo.com. Systém Vám automaticky generuje profily z Vašeho okolí, pohlaví a věku. Pokud jste tedy muž, ve věku 25 let z Prahy a hledáte ženy, systém Vám vybere několik profilů žen podobného věku a blízkého bydliště. U profilů pak máte na výběr se s osobou hned seznámit, hned jí odmítnout, či si profil uschovat a dostat se k němu později. Dejte však pozor, se kterými lidmi se bavíte, protože v neplacené verzi se můžete denně seznámit max. se 3 lidmi. V placené verzi pak s 10. Pokud si navíc na svém profilu vyplníte doplňující informace, jako je povaha, koníčky apod., budete to samé moci sledovat u Vašich potenciálních partnerů a seznámení tak bude moci být ještě snažší. Pokud tedy hledáte seznamku, chat a herní doupě v jednom, Twoo je to pravé pro Vás.

Twoo unlimited

Jestli chcete využít na maximum potenciálu této seznamky, tak Vám doporučujeme upgradovat Váš účet na Unlimited. Zpřístupní spoustu nových funkcí, díky kterým se seznámit bude mnohem snaží. Uvidíš komu se líbíš, kdo si přečetl tvojí zprávu, kdo tě má mezi oblíbenými profily, kdo prohlíží tvuj profil a tak dále.

Pro povýšení účtu stačí kliknout na ‚Upgradovat účet‘ a postupovat dle instrukcí. Cena je různá jelikož balíčků je velké množství, ale výrazně doporučujeme zakoupit vše na delší časové období. Můžete tak ušetřit, až 60% z normální ceny. Jestli se bojíte platit přes internet, tak věřte, že platby jsou perfektně zabezpečené. Platební údaje jsou zašifrované a nikdo je tak nemůže zneužít.

Může se stát, že budete chtít svůj Unlimeted status zpátky ponížit na Standart. Není nic jednoduššího. Stačí kliknout nastavení a vybrat odkaz ukončit Twoo Unlimited. Dále postupujte podle pokynů a vše by mělo být v pohodě. V případě problémů nám napište a uvidíme co se bude dát dělat.

Chcete-li zamezit automatickému prodlužování Vašeho Unlimited status přes PayPal postupujte podle následujících bodů

  • 1. Přihlas se na svůj účet na Paypal
  • 2. Vyber ‚Můj účet‚ a poté ‚Profil
  • 3. Vyber ‚Informace o účtu‘
  • 4. Vyber ‚Moje dohodnuté platby‘
  • 5. Ze seznamu vyber dohodu o platbě s Twoo a pro ukončení klikni na ‚zrušit‘.

Jak z Twoo smazat platební údaje?

Platební údaje jsou v systému pro pohodlnost při dalších platbách uloženy. Chcete-li je smazat napiště na email unlimited@twoo.com a oni Vám je rádi smažou.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (1 počet hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...

One thought on “Seznamka Twoo

Comments are closed.