Seznamka sally

Od naší poslední práce na téma „seznamky“ už uběhla pěkná řádka dní, avšak my jsme na naši pravidelnou rubriku nezapomněli a dnes Vám přinášíme článek o další seznamce. Řeč bude o poměrně netypické seznamce s názvem Sally.cz. O netypickou seznamku se jedná z toho důvodu, že místní zaregistrovaní uživatelé si nepotrpí na žádné dlouhé dialogy a týdny psaní před první schůzkou. Ne – zde si vyberete partnera a můžete se seznamovat.

Rychlé seznámení

Pokud jste prošli už nespočet seznamek a vždy jste měli nulový výsledek, nezoufejte. Na Sally.cz jsou zaregistrovány stovky výhradně českých uživatelů. Při rozkliknutí jejich profilu se Vám dostane podrobných informací o jejich tělesných proporcích, zájmech a u většiny profilů nechybí foto s kontaktem. V podrobném vyhledávači pak můžete vyhledat ženu, muže, či dokonce pár. U všech pak zadáváte i jimi hledané pohlaví. V závěru to tedy vypadá třeba tak, že zaškrtnete, že hledáte ženu ze středních Čech, která hledá muže + zadáte min. a max. věk. Tento jednoduchý filtr Vám výrazně ulehčí pozdější výběr. Důrazně také doporučujeme zaškrtnout položku „jen s fotkou“ – výběr pak bude v tomto případě ještě snazší.

Co dodat na závěr? Sally.cz je prostě seznamka pro specifickou klientelu, která se nestydí. Pokud mezi ní patříte určitě neváhejte a seznamku vyzkoušejte. Nám zatím více sedí Badoo či Twoo, ale je to věc názoru. Pokud chcete, abychom uveřejnili Váš seznamovací inzerát, zde v tomto příspěvku, tak nám napiště do komentářů.

Marcel Ahoj jmenuji se Marcel a je mi 47 let. Žiji v současné době v Praze v bytě 3 + 1 se svým pejskem. Jsme poměrně finančně zajištěný – mám stabilní práci a ještě si po večerech dodělám druhou vysokou školu. Nějak už cítím, že přichází čas pomalu na rodinu a rád bych nějakou koečně založil. Pokud máš zájem mě více poznat napiš sem do komentářů. Pokud mě tvůj inzerát zaujme ozvu se ti. Pa Marcel.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (1 počet hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...

3 thoughts on “Seznamka sally

  1. Ahoj hledám nějakou lásku? Jsi volná měla by jsi chuť poznat milého 40 letého muže? Jestli ano napiš na mail.

  2. Ahoj 50 letá žena, z které se stala vdova s 2 dětmi a ráda by opět našla chlapa se kterým by mohla žít. Jestli máš zájem napiš sem nebo na email díky.

  3. Miluju sportce, protože sama sportem žiju. Pokud by jsi měl zájem napiš. Podmínkou vztahu je, že mě musíš předběhnout na 2 km (zaběhnout lepší čas než já) Věříš si na to? Pokud ano neváhej a napiš. Čekám na startu

Comments are closed.