Seznamka Srdíčko

I přes rozvoj komunikačních technologií, nespočtu sociálních sítí a obecně i přes velkou globalizaci světa je pro většinu lidí neustále těžší a těžší poznat v životě spřízněnou duši. Pokud jste i Vy už zoufalí a chcete se svou samotou něco dělat, dnes máme článek přesně pro Vás.

Srdíčko je zdarma

Seznamka Srdíčko je další z mnoha seznamek, která nabízí českým nesezdaným lidem najít štěstí. Na rozdíl od zahraničních a „velko-formátových“ seznamek není Srdíčko placené a najdete zde čistě české uživatele. Nestane se Vám tedy, že najdete sympatického partnera a pro jeho kontaktování budete nuceni zaplatit.

Bez registrace

Mezi další výhody patří i fakt, že se nemusíte registrovat, abyste mohli procházet databázi uživatelů. Pokud tedy do jednoduchého vyhledávače zadáte nejzákladnější parametry Vaše partnera a dáte „Hledat“, okamžitě se Vám dostane výčtu mnoha potenciálních partnerů. U všech je navíc i foto.
Pokud si služby seznamky Srdíčko oblíbíte a budete se chtít zaregistrovat, bude zde na Vás čekat další příjemné zjištění. Po (ne)vzoru seznamek Badoo apod. totiž nemusíte vyplňovat sáhodlouhé stránky údajů o sobě a ideálním partnerovi. Stačí vyplnit opravdu nezbytné informace, jako je něco o sobě, fotka a stručný popis partnera, a můžete doufat, že Vás brzy na seznamce Srdíčko potká štěstí.

Vaše inzeráty

Rozhodli jsme si, že zde budeme publikovat Vaše seznamovací inzeráty. Chceme, aby jste si co nejdříve našli svého vysněného partnera a považujeme tento způsob za dobrou cestu. Takže, kdo tu chce mít inzerát – tak pište do komentářů.

Johana Mladá střeštěná holka, co by ráda konečně měla takovej ten normální vztah a našla pěknýho milýho kluka. Existuje ještě vůbec takovej? Občas mám pocit, že tedy ne – kdyby jo napiš na jooll98@seznam.cz

Karolína Ahoj jsem krásná blondýna co hledá nějakého fitnesáka k sobě. Umím vařit, ráda sportuju a vypadám dobře. V hlavě to mám poměrně strovnané a vím co od života chci. Jestli máš zájem mě poznat najdi si na mě na Facebooku – Karoline Mýšková

Roman/ Mladej kluk co hledá kamarádku či přítelkyni na občasné pokecání, výlety a obejmutí. Chybí mi už někoho milovat a pokud třeba ty chceš být milována napiš mi. Zájem mám o holky z Prahy a okolí. Je mi 22 a nemám zatím auto, takže bych nemohl nikam dál dojíždět

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (2 počet hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...

3 thoughts on “Seznamka Srdíčko

  1. Ahoj jmenuju se Honza a rád bych poznal nějakou milou holku. Najdeš mě na Facebooku, tak pokud máš zájem napiš mi díky moc.

  2. Jsem Robert. Je mi 25 let a jsem sportovec. Mám pochopitelně šíthlou postavu, krátký sestřih, objem bicáku 35 cm, pěkné bílé zoubky a sexy modré oči. Pokud i ty chceš najít chalap svých snů napiš mně – věřím, že jsem ten pravý.

Comments are closed.