Jak najít toho pravého?

13 Kvě

Asi každá žena má ve svém okolí kamarádku, která neustále fňuká, že jí je už přes třicet a stále nemá chlapa. Přitom je poměrně hezká, ale žádný ze vztahů nevydrží déle než dva měsíce. S přibývajícím věkem se stávají muži nedostatkovým zbožím. Kdo by se chtěl uchýlit do výprodejů pupkatých řidičů autobusů nebo těch, kteří ještě bydlí u své matky. 

Vnitřní boj

Všechny okolo jsou dávno zadané nebo těhotné a ty trávíš večery zavřená doma s pytlíkem chipsů a jediný tvůj opravdový přítel je Netflix? Chceš-li být šťastná budeš tomu muset jít víc naproti. Nesmíme si zvykat na samotu a absenci sociálních vazeb. Jasně, asi si říkáš proč bych to měla zkoušet když mi to už tolikrát nevyšlo a ve výsledku jsem z každého vztahu vyšla jako úplná troska. V takových situacích je těžké hledat motivaci, ale musíme se s tím poprat a hodit všechny pochybnosti za hlavu.

Podrobná analýza

Taky nejdříve jednáte a až zpětně domýšlíte, co jste to vlastně provedla? Jsme častokrát v roli naivní husičky, která ze sebou nechá zametat a na to vždycky doplatíme. Poohlédněte se za svými minulými vztahy, na čem ztroskotaly? Není možné se tomu příště vyvarovat? Nesabotujeme společné soužití s partnerem záměrně, protože ještě nejsme na vážný vztah připravené. Chcete-li mít harmonický vztah je zapotřebí, abyste byla sama se sebou vyrovnaná a neřešila neustále hlouposti, na kterých vůbec nezáleží.

Měla bych slevit ze svých nároků? I to může být krok ke spokojenějšímu životu, pochopitelně to nemusíte nikterak přehánět, ale možná by stálo se nad tím zamyslet. 

Kde najdu svého vyvoleného?

Jsi toho názoru, že ženu by měl dobývat muž? S tím taky souhlasíme, ale v praxi tomu vždy tak nebývá.

Internet

Seznámení přes internet je velmi rychlý a dostupný nástroj, jak navázat kontakt se zajímavými muži z okolí. I taková seznamka zdarma bývá často pojítkem k plnohodnotnému vztahu. Pokud nehledáš jenom flirt doporučujeme serióznější portály, kde může být členství zpoplatněno. Vyvaruješ se vtipálkům a za pár stovek možná najdeš celoživotního partnera, to za to stojí, nebo ne?

K porovnání několika desítek seznamek doporučujeme www.TopSeznamky.cz

Bar

Je místo, kde se můžeš pobavit s kamarádkami, popíjet osvěžující drinky, ale také tam narazíš na bezpočet kluků. Pro někoho může být bar nebo noční klub klišé, ale s trochou štěstí se dáš do řeči s příjemným sympaťákem. 

Společenská akce

Bály, maturitní plesy nebo večírky jsou jako dělané pro sbalení toho, kdo se ti bude nejvíc líbit. Stačí se jen hodit do gala a pustit se do toho.

Sport

Taky se při sportu cítíš dobře? Toužíš po svém trenérovi nebo spoluhráči? Není nic jednoduššího než si s ním zajít zaběhat a poznat ho blíž. Skvělá je i posilovna, kde ho požádáš o pomoc při jakémkoli cviku a pak už to půjde samo.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Vlož sem své hodnocení)
Loading...