Jak ukončit milenecký vztah?

5 Čvc

Vítáme Vás u dnešního článku. Dnes Vás čeká rozebírání tématu, jak vlastně ukončit milenecký vztah, jaká jsou jeho rizika a jak s ním naložit. Vše se dočtete v následujících řádcích.

Milenec/Milenka?

V nejčastějším případě je rada, jak vlastně takový vztah ukončit, je ihned. Bezpodmínečné ukončení, jinak se z toho nevyhrabete a naděláte si to ještě horší než je. Při takovém vztahu vzniká snad nejvíce komplikací a vlastně to nejde ani považovat za nějaký vztah. Stále něco skrývat, chovat se falešně a lhát své polovičce, kterou jste vlastně podvedli. Je dobré se nad takovým „setkáváním“ pozastavit a přemýšlet o tom, zda to má vůbec cenu. Jestli má cenu vyměnit 80% za 20%.

Dva mladi milenci

Sliby chyby

Ano, nastíníte si budoucnost takovým stylem, že vše se svou pravou/pravým ukončíte a budete pak už jen spolu. Nikdy se to nepodaří tak, jak si člověk představuje. Stále se budete akorát trápit a přemýšlet nad tím, jak všechno zařídit, aby to bylo tak nebo tak. Začne to tím, že si vzájmně budete kritizovat už vše. Bude Vám vadit všechno a někdo z Vás bude mít pocit, že to, co je mezi Vámi, musíte někomu už říct. Na tom se však lidé shodnou málo kdy, protože ví, že doma mají toho pravého člověka.

Co je příčinou?

Proč vlastně vznikne milenecký vztah? Jak k tomu dojde? Ve většině případů to bývá tím, že v manželství to začne být fádní, bez jiskry a bez dalšího usilování o to, aby vztah dále nějakým lepším způsobem pracoval.

Něco tomu druhému chybí a začne si to hledat jinde. Bohužel se to stává dost často. Stačí když si přestanete věřit a opakovat si, jak jste v něčem neschopní a začne ta fáze žárlivosti. Ve vztahu musíte stále nacházet něco, co ho bude obnovovat. Možná je někdy lepší se zamyslet nad tím, jestli strávit noc s ženou či mužem, které sotva znáte a umí dvě věci, které v manželství chybí nebo se spíše obrátit na člověka, který s Vámi prožíval zlé i ty nejkrásnější chvilky a zná Vás od hlavy až k patě.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Vlož sem své hodnocení)
Loading...