Tinder seznamka

15 Bře

Seznámit se v dnešním světě je něco, co je čím dál tím těžšího. I když je na světě více lidí, než kdy vůbec bylo a možnosti komunikaci jsou na tom velmi podobně, leckdo se nemůže zbavit pocitu odcizení. Dost možná posledním hřebíčkem do rakve staré generace, která byla zvyklá chodit ven a seznamovat se osobně, bude aplikace Tinder.

Fotka je základem úspěchu

Tinder je ve své podstatě úplně jednoduchá seznamka, která funguje na velice povrchním systému hodnocení profilových fotografií jednotlivých uživatelů. Jedním pohybem prstu řeknete, že se Vám slečna, nebo chlapec líbí, druhým pohybem zase naopak. Pokud dojde ke vzájemné shodě, je tato skutečnost oznámena jako „match“ a daná persona se Vám uloží do kontaktů, odkud ji můžete kontaktovat.

Přihlášení jen skrze Facebook

Přihlášení do služby probíhá pomocí Facebooku a pokud ho nemáte, Tinder si prostě neužijete. Aplikace se napojí do Vašeho účtu a vezme si vše potřebné – zájmy, fotky, Vaši polohu (můžete si nastavit, do jaké vzdálenosti bude hledat potenciálního partnera) atd. Nicméně už zde jste upozorněni, že služba je do jisté míry anonymní a nebude bez Vašeho souhlasu sdílet obsah na Facebook. Tinder Vás vyzve i ke vyplnění telefonního čísla, kam Vám přijde potvrzovací SMSka, že se jedná skutečně o Vás (opravdu metoda, jak zajistit pravé uživatele na seznamkách, nebo jen další marketingový trik?)

Platformy a zkušenosti uživatelů

Pak už Vám nic nebrání v užívání aplikace. Ta je dostupná zdarma a pro všechny mobilní zařízení (Android, iOS, Windows Phone). Co se týče zkušeností uživatelů, jsou spíše rozpačité. Někdo si nemůže Tinder vynachválit, jiní zase mají technické problémy. Najít pak skutečně dobrý protějšek je v očích mnoha uživatelů neméně složité. Ženám vadí, že většina mužů myslí jenom „na to jedno“ a mužům zase vadí ošklivé a hysterické ženy. To už je ale spíše úděl společnosti, než přímo aplikace Tinder. Za nás dáváme aplikaci 2 (jako ve škole), a to hlavně za nevychytané technické problémy a nutnost se přihlašovat Facebookem.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Vlož sem své hodnocení)
Loading...