Jak se zaregistrovat na Snapchat?

18 Říj

Soukromí na sociálních sítích a obecně i na internetu je dnes poměrně často diskutovanou věcí. Mnoho lidí si dává na profily na Facebooku, Twitteru apod. příliš mnoho informací, které mohou zneužít nejen hackeři, ale i lidé „blízcí“. Hojně diskutovanou věcí je pak dnes soukromí, co se týče zpráv a fotek – alespoň částečný pocit bezpečí teď nabízí aplikace Snapchat. Jak to funguje a jak se zaregistrovat na Snapchatu? Povíme Vám v následujícím článku.

Co je vlastně Snapchat?

Snapchat je ve svém jádru komunikační program, jaký znáte třeba z dob ICQ, dnes možná více aktuálního Viberu, chatu na Facebooku atd. Je ale jedinečný v tom, že neuchovává žádnou historii z Vaší konverzace (což jen tak mimochodem Facebook dělá a to dokonce velmi pečlivě). Všechny zprávy a fotky mizí po několika sekundách a nikdo si tak nemůže přečíst ani zobrazit, co jste si s danou osobou psali – a to ani na Vašem telefonu.

Stáhněte si aplikaci zdarma

Registrace do aplikace Snapchat je velice snadná. Jako první navštivte Appstore, nebo Google Play a stáhněte si zmíněnou aplikaci. Aplikace není příliš velká, čili její stažení zvládnete i za pomocí mobilních sítí během několika desítek sekund. Jakmile máte program v telefonu, zvolte instalaci a spusťte Snapchat.

Proces registrace

Po prvním spuštěním na Vás vyskočí okno s výzvou, abyste vyplnili několik základních údajů, jako je e-mailová adresa, heslo, které chcete používat pro přihlášení a také datum narození. V dalším kroku si zvolíte svou přezdívku, pod kterou budete na Snapchatu vystupovat po celou dobu užívání (pozor, nejde změnit). Pak už si jen můžete přidat přátele do kontaktního listu Snapchatu, či za pomoci Vašeho telefonního čísla najít lidi, kteří aplikaci rovněž používají, a máte je v telefonním seznamu v telefonu.

Pak už si jen můžete užívat relativně anonymního chatování zdarma. Nedejte však na řeči, že je tento způsob komunikace absolutně bezpečný – za své hovoří nedávný hackerský útok, při němž bylo ukradeno velké množství fotek a zpráv. Opatrnosti zkrátka není nikdy dost.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Vlož sem své hodnocení)
Loading...

22 thoughts on “Jak se zaregistrovat na Snapchat?

  1. Nejde mi registracia pomohli by ste my?? Prosim velmi to potrebujem

    • Ahoj Verčo – v čem přesně máš problém? Návod je detailní, tak řekni, kde jsi se zasekla

  2. Dobrý den,

    mám problém s aplikací. Když se chci přihlásit na svém mobilu na svůj účet Snapchatu, nelze. Přičemž, když vytvořím nový účet, je to bez problému, ale opět jakmile se odhlásím a hci znovu přihlásit, už to nelze. Mobil mám: Xiaomi Red mi Note LTE.
    Prosím, poradíte mi, co s tím?? Děkuji.

  3. potrebujem zrusit twoo ako sa to da zrušit ta prosi zrušit moju ucet twoo za pohopena Dakujem

Comments are closed.