Omegle – Videochatuj s ostatními zdarma!

29 Bře

Pobavit se, seznámit se, vyjádřit se… to je jen zlomek činností, co můžete dělat na vele-populárním video-serveru Omegle.com. Ten se dostal do povědomí běžných uživatelů zejména po představení několika zahraničními „Youtubery“, jež si zde dělali legraci z dalších účastníků. Jak se do video-chatů můžete zapojit i Vy? A jaké jsou funkce, které můžete ovládat? Odpovíme níže.

Anonymní video-chat

Omegle najdete ZDE a hned jakmile se Vám zobrazí hlavní stránka, můžete přejít k chatování. Žádné dlouhé registrace, přihlašování, ani sdělování Vašich osobních údajů. Zkrátka a jednoduše – anonymní video-chatování v té pravé formě. Vše, co řeknete, ukážete, nebo napíšete, závisí čistě na Vás.

Vyplňte si Vaše zájmy!

Než začnete chatovat, Omegle se Vás zeptá na Vaše zájmy, resp. témata, o kterých byste rádi mluvili. Tento krok je sice dobrovolný a nemusíte se jím vůbec zabývat, nicméně pokud rádi hovoříte třeba o hudbě, nebo se chcete pobavit s někým, kdo viděl nejnovější filmové trháky, doporučujeme si s „tagy“ trochu vyhrát. Dost možná se tak vyhnete i nežádoucím lidem, kterých je, bohužel, na Omeglu poměrně velké množství, ačkoliv zkušenosti uživatelů jsou vesměs pozitivnější, než v případě Chatroulette.com apod.

Jak to celé vypadá?

Jakmile budete mít hotovo, stačí zmáčknout tlačítko „Chat“ (pro čistě textovou konverzaci) nebo „Video“ (ke kterému musíte mít připojenou webkameru). Následně jste spojování s náhodnými lidmi z celého světa, kteří mají stejné zájmy (nebo jsou vyvoláváni náhodně, pokud jste nic neuvedli), jako Vy. V horní části vidíte sebe i „cizince“ na webkameře + i chatovací okno, kam můžete psát v případě, že se Vám třeba nechce tolik mluvit apod.

Nelíbí se Vám? Skip!

Pokud Vám vyhledaný člověk nebude jakkoliv vyhovovat, kupříkladu si nebudete mít co říci, nezaujme Vás, nebo se chová nevhodně, můžete konverzaci kdykoliv přerušit stisknutím tlačítka „Skip“, které máte v dolní části konverzace. Po stisknutí se přenos mezi Vámi utne a budete přesměrování dále.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (1 počet hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...