Jak získat zdravé sebevědomí – Návod pro muže

10 Pro

Náš další článek je určen hlavně pro muže. Dnes si totiž prozradíme, jak získat zdravé sebevědomí, díky kterému pak můžete uspět nejen v práci, ale i u opačného pohlaví. Slova: nevěřím si, nemám na to, nedokážu jednoduše a navždy smažte ze svého slovníku!

Sebevědomí se obtížně mění

Sebevědomí je hluboce zakořeněný postoj, prorůstající nejspíše do všech oblastí našeho fungování. Ne snadno se dá ale změnit. Častokrát někteří muži až přespříliš překypují svým sebevědomím.  Nenechte se ale zmást! Někteří to jen hrají. Navenek jsou to takový frajírci a přitom jsou to v hloubi duše křehké bytosti. Jak tedy na nízkém sebevědomí zapracovat?

Buďte sebevědomější!

Buďte sebevědomější!

Návod na zdravé sebevědomí!

Možná si to často ani neuvědomujeme, ale nízké sebevědomí máme především kvůli ostatním lidem. Kolikrát je to díky někomu, kdo Nám připadá v něčem lepší, pak se podíváme na sebe a zjistíme, že nás ten dotyčný člověk převyšuje.

Základním pravidle, jak se tím netrápit, je nedělat si z toho těžkou hlavu. Někdo je lepší v tomhle a jiný zase v tomhle. To je prostě život. Nemůžete být přece ve všem nejlepší. Vždy je nejlepší se nad tím povznést. Pokud Vás žere to, že vidíte chlapa, který má tělo samý sval a ženský se k němu hrnou, tak věřte že on Vám může závidět Vaše technické nadání.

Pamatujte, že vy máte zase jinou přednost, kterou na Vás ženy dokáží ocenit. Každém use přece líbí něco jiného. Ve většině případů je u mužů problémem tvrdohlavost.

Sebevědomí Vám nikdo nedá. Sebevědomí si stále musíte přidávat sami a je jen na Vás, jak si většinu věcí vezmete k srdci. Zkuste nad vším přemýšlet s tím, že vždy existují jiné další přednosti, kterými můžete ukázat, že na to máte! Rozhodně neřešte snížené sebevěomí alkoholem či antidepresivy. Spíše to ten pocit ještě více prohloubí.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Vlož sem své hodnocení)
Loading...