Jak sbalit holku ve škole?

28 Led

Chlapi/chlapci… Chodíte stále do školy a zalíbila se Vám tam nějaká spolužačka? Ve škole trávíte takřka nejvíce času pokud to tak máte uzpůsobené a stává se to v mnoha případech a v mnoha případech se také stává to, že nevíte, jak jí správě sbalit. My tu pro Vás máme nějaké rady, které by Vám mohly snad při seznamování pomoci.

Co je potřeba si uvědomit?

Předem je lepší nejdříve vše dobře promyslet. Berte v úvahu, že se uvidíte každý den. Každý den se budete potkávat a nevyhnete se počátečním drbům. Pokud však už jste dosatečně vyzrálí, tak Vám dojde, že není zapotřebí se něčím takovým trápit a všímat si toho. Jste tou slečnou okouzleni a přejete si vědět, jaká je v hloubi duše. Přejete si sdílení krásných chvilek i těch špatných. Pamatujte si, že se nejdená o nic špatného. Jestliže se jedná o slečnu, se kterou jste už delší dobu kamarádi, nedáváme tomu naději. Z vysokého procenta nemáte šanci a odmítne Vás se slovy „jsme kamarádi a tak mi to vyhovuje“. Třeba ale také ne a vyjde to. Jen stačí přemýšlet, jak správně na to.

Jak na to?

 

Pokud jste si už všimli, co má slečna ráda, co jí baví a že už si Vás tedy všimla i ona, jste už tak na dobré cestě. Shromážděte si všechny tyto informace a využijte je.Překvapte ji nějakým jídlem, které zbožňuje nebo jí pozvěte do kina na pěkný film. Jiné by bylo, kdybyste slečnu ještě tak úplně neznal a jen Vás zajímalo to, jakou má krásnou ladnou chůzi a oslnivý úsměv. To už přestává být legrace. Nezapomínejte však, že máte ústa a ty jsou na mluvení. Využijte toho daru a pozdravte ji. Můžete to za den udělat i víckrát a to už máte jisté, že si Vás všimne.

Pokud se dostanete do fáze, kdy už spolu hovoříte, tak co opravdu není dobré zmiňovat, je v čem jste asi tak nejlepší a dále se vychvalovat. Naslouchejte a ptejte se, co má ráda, co její rodina a buďte vtipní. Hlavně do všeho neskákejte po hlavě. Nikdy není dobré na něco spěchat, stupňujte to. Co dále můžeme poradit, tak se na dívku ze začátku moc nevázat, nebýt jí za každou cenu a každou hodinu za zády. Po chvíli sami poznáte, jestli zájem z její strany vzniká či ne.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Vlož sem své hodnocení)
Loading...