Kam jít na romantickou večeři pro 2 v Praze?

12 Led

Už déle něco plánujete ve dvou, ale stale se nedaří, díky pracovní tísni nebo dětem? Zkuste vydechnout. Vemte si dovolenou nebo děti nechte pár dní u babičky. Vyrazte si třeba do malebného hlaního města Prahy, pokud odtud nepocházíte, a zajděte si na romantickou večeři. Kam byste tak mohli ale zavítat?

Uvolněte se, udělejte si hezký večer ve dvou

Někdy je opravdu velmi dobré a zapotřebí vypnout, zkusit se soustředit kupříkladu i na sebe či na toho druhého. Stále nemáte čas vůbec na nic a jednou se to rozseknout přeci musí. Zanechte starosti z práce či rodiny doma a vyražte si spolu někam. Třeba někam na večeři ve dvou? Nejenže to zní velmi romaticky, ale romantičtější by ještě bylo objednání nějakého hotelu hned potom. To však necháme na později. Vůbec Vás nenapadá, kam byste tak v Praze mohli zavítat, hledáte a stále si nevíte rady? V tomto případě jsme tu pro Vás.

Romantická praha

Romantický západ slunce v Praze

Kam na večeři?

Říká se velmi lehce, že půjdete na večeři v Praze. Praha je obrovské město, za to s širokou škálou možností, kam tedy na jídlo. Jaké jsou ale nejlepší k doporučení?

Můžete zavítat kupříkladu do restaurace Divinis. Je to však maličko jiná cenová liga. Proto je lepší mít sebou o nějaký ten peníz navíc. Pro přesnější představu se nachází v ulici Týnská 21, Praha 1. Možná Vám tento název něco říká a určitě nejste blázni. Jedná se o restauraci Zdeňka Pohlreicha. Určitě znáte jeho pořad Ano Šéfe!, kde se snaží pomoci podnikajícím lidem v nouzi. V této restauraci platí všechny jeho zásady. Jídelní lístek je jen na A4 papíru. Jak už jsme řekli, cenová relace je velmi vysoká. Za to jídlo, je perfektní. Pokud si přejete ochutnat nějaké z vín, číšník Vám vstřícně poradí to nejlepší k objednanému jídlu. Co se týče personálu, je bezkonkurenční. Určitě to za zkoušku stojí, pokud je to jednou za dlouhý čas.

Losos,chřest, pepřová zálivka a hranolky

Losos,chřest, pepřová zálivka a hranolky

Existuje ale i daleko dobrodružnější romantická večeře. A to na lodi Na Františku. Večeře může být formou rautu nebo servírované večeře. U servírovaného jídla je to – předkrm, hlavní chod a dezert. Cena se účtuje za počet hodiny, většinou se to počítá po 2 hodinách.  Je zapotřebí si plavbu předem objednat.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Vlož sem své hodnocení)
Loading...