Krize středního věku u mužů – příznaky

13 Led

Jste chlap 30+? Určitě víte jaké to je, když celý život postrádá smysl. Vše co děláte, je fádní a nic Vám to nedává. Když vše, co děláte, končí stejně. Neskutečným zadusáním od těch, od kterých chcete nejvíce respektu. Jaké jsou další příznaky krize středního věku u mužů, si povíme v článku.

Velmi časté příznaky

Většinou se týráte minulostí. Zde platí pravilo: „Co bylo, bylo…“. Neznamená však, že na minulost musíte zapomenout, jen jí prostě tak až moc do hlouby duše neřešit. Jako dalším signálem pro krizi bývá touha po mladistvé image. K tomu by se dalo říci, že není špatné se stále cítit mlád a svěží. Na chvilku zabruslit do minulosti, kdy jste byl největší „balič“ slečen. Nezapomeňte však, kolik je Vám nyní. Mladistvostí si projde každý a život jde prostě dál. Dá se říci, že snaha se k tomu vracet v tomto věku, je téměř proti přírodě.

Přitažlivý muž

Přitažlivý muž

Jak se s tím poprat, když příznaky přicházejí?

Ano, tohle zažije nebo zažil každý muž a žehlením čerstvě vypraného prádla to nevyřešíte. Jste chlapi! Lovci! Jste stvoření, které má ochraňovat a zajišťovat plynulý chod rodiny a lidí, které milujete. Nesmíte se trápit malichernými a irelevatními myšlenkami na to, že jste vlastně úplně k ničemu. Nejste! A nikdy nebudete. Jste chlap. Někdo, kdo má ukázat svou dominanci, někdo kdo má přijít večer domů, najíst se a svést svou ženu. Jste lovec, jste vládcem a tohle Vám nikdo nesmí vzít. Nikdo. Dokonce ani milovaná maminka Vaší drahé polovičky.

Svět po Vás chce, aby jste Vy byl tím silným v době, kdy každý ztrácí naději. Aby jste se postavil a napřímil v době, kdy je vše těžké. Musíte to cítit. Vaší jedinou prioritou bylo a vždy bude zabezpeční lidí které milujete, myšleno je tím Vaší ženu a potomky. Nikdy nic cennějšího mít nebudete.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Vlož sem své hodnocení)
Loading...