Zpovědnice – Svěřte se svým problém

30 Zář

Máte problém ve svém okolí najít dostatek lidí, kterým byste se mohli svěřit se svými problémy? Rádi byste anonymně diskutovali o nepřeberných tématech? Pokud ano, rádi Vás tímto seznámíme s portálem Zpovědnice. Povíme Vám, jak funguje a v čem její zřízení spočívá.

Co je Zpovědnice?

Na internetu kolují rozmanité nástroje, jak se svěřit nebo někomu říct svůj poznatek z běžného života, jeden z nich je právě Zpovědnice.

Diskusní server je zřízen pro osoby, které nemají buď žádnou možnost se vypovídat svým blízkým nebo se nechtějí obtěžovat určitou odbornou pomocí, i když by se tak mělo mnohdy stát, avšak tato stránka je určena pro neodbornou diskusi. Máte k dispozici zkušenosti, které by mohli pomoci ostatním diskutujícím? Nebo se rádi jen podělíte o své radosti a strasti? Portál Zpovědnice je tu pro vás.

Jak Zpovědnice funguje

Jak už jsme o kousek výše prozradili, jde o diskusní server, ve kterém můžete diskutovat o určitých tématech úplně s cizími lidmi a to anonymně. Může se jistě najít určitý člověk, komu váš problém bude bližší, než ostatním diskutujícím a proto zde máte jedinečnou možnost problematiku probírat společně – je možné vybudovat nové přátelské vztahy, najdete klid a porozumění.

Vyřeší se problémy?

Na této stránce se mohou i nemusí rozlousknout Vaše problémy, ale samozřejmě se lidé v této komunitě budou snažit k pomoci vzájemné, jelikož ti, kteří se na tomto serveru pohybují, jsou v podstatě na „stejné lodi“ jako Vy. Prioritou je stále to, aby si lidé vzájemně porozuměli a poznali, že jejich problémy jsou řešitelné, i když se tak ne první pohled nemusí zdát. Nicméně – také zde najdete i vtipné narážky nebo hloupé otázky, na které nelze nijakým způsobem zareagovat, ale jsou zde pouze na odlehčení většiny situací. Každý se může podělit o téma, které ho zajímá, se kterým chce poradit či dokonce i pochlubit.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Vlož sem své hodnocení)
Loading...