Mužské signály lásky

1 Říj

Ačkoliv je nejlepším obdobím na seznamování asi jaro, praxe mluví jasně – láska si svou dobu nevybírá a potkat osudového partnera můžete prakticky kdykoliv, třeba i teď. My jsme se dnes rozhodli pomoci ženám, kteří na svého partnera teprve čekají a prochází si teď fází výběru. V dnešním článku Vám totiž ukážeme několik hlavních mužských signálů lásky, které Vám zaručeně napoví, zda-li o Vás má daný muž skutečně zájem.

50 a více signálů

Celá řada vědců a psychologů se už snažila definovat nejzásadnější mužské projevy náklonnosti, nicméně většina z nich se nedá aplikovat plošně na všechny muže. Většina žen pak rozlišuje přes 50 různých signálů (podvědomě i vědomě).

Přitažlivý muž

Přitažlivý muž

Gesta

Jako první si můžete všimnout gest – na samotném rande se muži snaží zapůsobit, často si tak sahají do vlasů, upravují si vousy, snaží se co nejvíce usmívat a působit sebejistě.  Jejich tvář je pak zpravidla vlídná a někteří muži často zvedají obočí za účelem působit právě vlídněji. Samozřejmostí jsou dlouhé pohledy do očí…

Řeč těla

Řeč těla je také důležitá. Pokud se muži evidentně líbíte, můžete na něm vidět některé známky napjatosti – třeba se nedokáže úplně uvolnit v zádech a sedí vzpřímeně, přehnaně si mne ruce, nebo rozevírá nohy a dává na obdiv svůj rozkrok.

Láska

Chování

Důležité, ba dokonce možná důležitější, jsou ale i signály v chování. Obecně je zamilovaný muž velmi milý, pozorný, poslouchá každé Vaše slovo a alespoň první týdny až měsíce dokáže hbitě reagovat na to, co mu říkáte. Zamilovaní muži také často obdarovávají své drahé polovičky různými dárky, květinami apod. Movitější partneři pak sáhnou i po výletech do ciziny atd. Nic pro ně není problémem a vyřeší prakticky vše od odvozu domu po žárlivého ex přítele – a když už jsme u té žárlivosti, asi není třeba zmiňovat, že zamilovaní muži si Vás budou střežit jako oko v hlavě…

A jak jste poznali, že je do Vás muž zamilovaný, Vy?

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Vlož sem své hodnocení)
Loading...