Znáte online službu Webcam toy

20 Zář

Focení selfies! Jedná se o fenomén dnešní doby. Není snad nikdo kdo by nějaké to selfíčko neměl. Fotky pořizujete sami, s přáteli, rodiči nebo domácími mazlíčky. Fotíme se naprosto na jakékoliv zařízení – mobil, tablet nebo notebook. Pokud jsme na telefonu či tabletu, tak k tomu slouží přední kamera. U notebooku máme takzvané speciální webkamery. Pokud se ale chcete fotit opravdu stylově tak zpozorněte!

Foťte se stylově díky Webcam toy!

Selfíčka Vás prostě a jednoduše baví, ale občas máte pocit, že jim něco chybí? Co takhle zkusit přidat nějaké efekty? No ano! To je to co tomu chybí! No efekty, efekty, ale jak je tam dostanete? No na tablety a smartphony existují nejrůznější aplikace pro úpravu fotek. To ale prostě není ono!

Nejlepší je vidět efekty přímo při focení! Jak toho ale docílit? Naprosto jednoduše! Navštivte stránky www.webcamtoy.com prostřednictvím svého notebooku.

Úvodní stránka Webcam toys

Úvodní stránka Webcam toys

Ocitnete se na jednoduché úvodní stránce, kde najdete pár vybraných fotek upravených toutou službou uvidíte také růžové tlačítko – Můžeme? Úsměv!.

Spoustu možností…

Po kliknutí na růžové tlačítko se Vám již otevře samotná aplikace. Jak sami brzy zjistíte používání je více než jednoduché. Pod ovládacím tlačítkem ozubeného kolečka najdete hned několik režimů obrazu. Lze si nastavit formát – čtvrce, zrcadla nebo celé obrazovky. Stejně jednoduše jde zapnout blesk a nebo časovač. Vedle ozubeného kolečka máme už efekty. Šipkama doprava nebo doleva vybíráte efekty, dokud se Vám nějaký nelíbí. Až najdete ten nejhezčí, tak stačí kliknout na obrázek kamerky a fotka se vyfotí.

Fotku lze pak jednoduše prostřednictvím sociálních sítí sdílet s přáteli například na Facebooku či Twitteru. Pokud si chcete fotografii uložit stačí kliknout na růžové tlačítko a je to.

Tak co jak se Vám Webcamtoy líbí? Nám opravdu hodně a doporučujeme všem vyzkoušet.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Vlož sem své hodnocení)
Loading...