Chatujme.cz – Hlavní stránka, profily, místnosti

10 Zář

Chatování na internetu je jedním z nejčastějších komunikačních nástrojů dnešní doby. Kromě klasického chatu na Facebooku existuje celá řada dalších možností, jak se na internetu sblížit s dalšími lidmi. My jsme se dnes rozhodli zaměřit na portál Chatujme.cz, který se Vám pokusíme představit v následujících několika řádcích.

Hlavní stránka

Začneme hlavní stránkou. Ta nabídne přehled všech funkcí, které můžete na Chatujme.cz využívat. V horním panelu jsou odkazy na profily, chat, nápovědu, či Rádio Chatujme.cz, kde můžete poslouchat oblíbené hity z rádií i diskoték. Přibližně uprostřed pak naleznete náhodně vybrané profily uživatelů, které můžete kontaktovat a dozvědět se o nich více pouhým kliknutím.

Profily

Profily jsou asi nejzásadnější funkcí portálu. Každý uživatel se po registraci a přihlášení může dostat na svůj profil a vyplnit si ho čistě podle svých představ (samozřejmě údaje by měly odpovídat skutečnosti). Vyplnit můžete vše – od vzhledu, přes tělesnou schránku, až po detaily, jako jsou koníčky, povaha, intimnosti, či závislosti. To vše se dá samo sebou doplnit o nějakou tu fotografii, čím si zvyšujete svou šanci na to, že Vás třeba někdo osloví.

Místnosti

Samotné chatování pak probíhá v tzv. místnostech. Těch je zde na výběr opravdu hodně a dělí se podle okruhu témat. Na portálu je registrováno přes 37 tisíc uživatelů, z nichž skutečně aktivní je přibližně polovina, což je stále velmi slušné číslo. Chatování v místnostech je navíc zcela zdarma – stačí si tak vybrat místnost a začít komunikovat. Největší návštěvnost je pak samozřejmě během pátku a víkendu, zejména pak ve večerních hodinách, kdy ve vybraných místnostech chatují i tisíce lidí – jedná se zejména o „Seznámení a flirt“ a „S*x a vše kolem něj“.

Suma sumárum – Chatujme.cz je klasický chatovací portál, který nabídne prostor pro seznámení úplně zdarma. Na největší konkurenty typu Lide.cz apod. sice asi ještě nemá, nicméně rozhodně stojí za vyzkoušení.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Vlož sem své hodnocení)
Loading...