xChat – náhodné profily?

3 Kvě

S nástupem Facebooku na světový trh se pole chatovacích portálů a seznamek hodně promíchalo. Hodně z nich skončilo a jejich sláva už je ta tam. Jako příklad za všechny můžeme uvést kdysi velmi populární Libimseti.cz, které už dnes není ani zdaleka tak vyhledávaným sociálním portálem, jako kdysi. Malou výjimku však tvoří xchat od Centrumu, který si stále drží alespoň slušnou návštěvnost.

Zajímavé profily? Kdo hledá, ten najde!

Pokud hledáte někoho, s kým byste si mohli trochu popovídat, nebo s někým seznámit, xchat Vám dává docela slušnou naději. Ano, i zde se nástup Facebooku, Twitteru apod. podepsal a najdete zde tisíce již dávno neaktivních uživatelů, nicméně pokud umíte hledat, najdete i nové.

Náhodné profily

Jednou z velmi oblíbených funkcí xchatu jsou náhodné profily. Stačí kliknout na „Profily“ v horní liště stránky. Potom, úplně vlevo, naleznete „Náhodné profily“. Po kliknutí se Vám zobrazí desítka různých, zcela náhodně zvolených profilů mužů i žen. Pak už jen stačí zvolit, jestli chcete další náhodné profily mužů, nebo žen a vybírat si ze stovek a tisíců dalších náhodných profilů. U každého pak najdete v popisku datum, kdy byl profil založen a datum, kdy byl naposled aktivní. To Vám pomůže si udělat obrázek o tom, zda-li je nějaká reálná šance na to, že Vám daná osoba odepíše.

Účelné vyhledávání

Pokud nechcete hrát tak úplně na náhodu, můžete zkusit přímo vyhledat profily, které Vám padnou nejvíce. To lze učinit v pravém sloupci stránky -> vyplníte políčko, koho hledáte, maximální a minimální věk a také lokalitu, odkud by měla daná osoba být. V rozšířených možnostech si pak můžete nastavit, i jestli se vyhledávaná osoba chce s někým seznámit, v jakém je znamení, či jak moc aktivní je na xchatu.

Na závěr dodáme radu. Než začnete komukoliv na xchatu vyzrazovat své osobní informace, buďte si jistí, že je to opravdu daná osoba a ne nějaký podvodník, kterých je na podobných stránkách více než dost.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Vlož sem své hodnocení)
Loading...