Podvodníci z Badoo

23 Dub

Tento článek je takové jedno velké varování. Množí se nám totiž v poště nahlášení, že na seznamce Badoo se vyskytují podvodníci. Chtějí využít Vaší dobroty a vytáhnout z Vás peníze.

Bacha na podvodníky

Své zkušenosti s podvodníky nám sepsala uživatelka Alena. Je to hlavně návod pro ostatní jak podobným individuím nenaletět. Tak pozorně čtěte.

Chtěla jsem jen upozornit na podvodníka na Badoo. Jmenuje se Aaron, 37 let. Píše, že je z Liverpoolu, architekt. Asi po týdnu dopisování, napsal, že se do mě zamiloval, že mi poslal balíček a přidal odkaz na sledování zásilky od společnosti Goodlink service. Balíček se dostal do Malajsie , kde po mě chtěli zaplatit asi 20 000,- Kč za pojištění, On říkal, že v balíčku jsou drahé šperky, notebook a mobilní telefon. Že to musím zaplatit, aby balíček došel. Naštěstí jsem na internetu našla stránky o podvodnících, kteří přesně podle této šablony tahají z žen peníze. Když jsem to nezaplatila, přestal mi psát a odkaz na zásilku již také neexistuje.varuji všechny, prosím nenaleťte tomuto podvodníkovi.

Zkušenosti další ženy jsou podobné – dokonce narazila na stejného podvodníka jako Alena.

Dobrý den, bezva, 3 týdny mám s tímto mužem stejnou zkušenost. Shodou okolností mi tento balíček se stejným nahoře uvedeným obsahem poslal k narozeninám. Jenže já nejsem dnešní a když jsem mu sdělila, že jsem se pokusila peníze odeslat a byla na mě přivolána policie ČR z důvodu, že se sledují veškeré platby do Malajsie, tak mi tento muž sdělil, ať to tedy pošlu do Anglie na jeho jméno!!! Blázen, kdo by mu to sežral!!!! Pozor na něj, i když nevypadá špatně, je to podvodník!! Já šla ale tak daleko, že jsem maily s Malajsie předala společnosti Goodlink, protože on poškozuje tímto jednáním jejich jméno.

Marta se stím vůbec nepárala

A ještě něco, píšete, že je podvodník z Badoo. Nebylo nic jednoduššího než v angličtině na něj napsat na centrálu Badoo. Takže dámy, v ČR už má po žížalkách. Nejen, že jsem to napsala na centrálu Badoo, ale když se mmě pokusil kontaktovat s velkou omluvou, tak jsem ho upozornila na skutečnost, že se o něj zajímá i spravedlnost v Anglii. Nevím, kolik husiček mu naletělo, ale myslím si, že pokud nezmění totožnost a bydliště, tak má celkem smůlu.

Takže milé dámy buďte při seznamování nanejvýš obezřetné a nenechte se zaslepit sladkými řečmi od kdekoho.

Pokud máte i vy negativní zkušenosti, tak nám napište do komentářů! Rádi Vaše příběhy zveřejníme. Třeba i Váš příběh někomu dokáže pomoci.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Vlož sem své hodnocení)
Loading...