Podvodníci na seznamce

6 Kvě

Žijeme v digitálním světě, který se vyznačuje hned několika paradoxy. Tím největším je asi ten, že ačkoliv jsme všichni neustále na síti a propojení na kterémkoliv místě a čase, paradoxně dochází k odcizení a problémům se seznámením. My jsme se dnes zaměřili na seznamky, na které bychom Vám dnes chtěli poskytnout druhý pohled – vysvětlit možná rizika seznamování na internetu.

Sňatkoví podvodníci

Podvodníci na seznamkách vždycky byly a vždycky budou, to je jasné. Asi nikdy se nepodaří definitivně všechny vymýtit. Jde jen o to nenaletět. Největším nebezpečím jsou sňatkoví podvodníci a lidé, kteří z Vás prostě tahají peníze. Hned po seznámení jsou velmi často aktivní, píší si s Vámi prakticky neustále, krmí Vás sladkými řečmi a říkají, jak moc Vás milují. Poznat sňatkového podvodníka je velice těžké, nicméně pokud budete dost ostražití (věnovat pozornost jeho/její minulosti), můžete se vyhnout mnoha problémům.

Falešné profily na seznamkách

Kapitolou samou o sobě jsou falešné profily na seznamkách. Ty se objevují pravidelně prakticky všude, a to i včetně placených „prémiových“ seznamek, jako je edarling apod. Princip falešných profilů je v podstatě jen o tom nalákat co nejvíce pravých lidí. Když muž uvidí, že se na dané seznamce nachází tolik krásných žen, co chce najít partnera, donutí ho to zaplatit i nemalé peníze – jen aby je mohl kontaktovat.

Podvodníci lháři

Posledním, velmi rozšířeným stádiem podvodníka, jsou jednoduše řečeno „lháři“. Lidé, kteří Vám říkají, jak moc Vás milují, že nemají žádnou rodinu a závazky… Často vystupují pod falešným jménem i prací a téměř nikdy nemluví pravdu o své minulosti a pozadí svého života. Jde jim jen o nezávazný vztah, užít si a rozhodně nic víc. Výjimkou nejsou romantické víkendy v horách a v Evropě, drahé dárky apod. Někomu tento vztah vyhovuje, ale pokud se chcete skutečně seznámit a hledáte dlouhodobý vztah, těmto lidem se obloukem vyhněte.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Vlož sem své hodnocení)
Loading...