Vážná seznámení s výměnou telefonního čísla?

30 Pro

Hledáte nějakou Vážnou známost, přesněji svou drahou polovičku? Nedaří se Vám heldání? Zkuste seznamku. Většinou má informace, které potřebujete vědet pro oslovení druhého a je to nejrychlejší a nejsnažší forma seznamování. Jak to je ale s výměnou telefonního čísla? Toto téma bývá pro obě strany nejvíce rozhodující, rozhodně i v oblasti opatrnosti.

Kdy je vhodná doba pro výměnu telefonního čísla?

Je samozřejmé, že nikdy není dobré dávat své telefonní číslo někomu, koho absolutně neznáte. Jak naopak požádat o telefonní číslo a na co si tedy dávat pozor? Rozhodně, pokud používáte seznamku, a už si píšete nějakou tu delší dobu, pořád se nezdá, že by mohla být ta pravá chvíle pro výměnu telefonního čísla. Přece jenom jste jeden druhého ještě úplně neviděli a nevíte, jak se chová v reálném životě. Abyste se vyhnuli nežádoucím smskám a voláním, kdy Vás ten druhý doslova obtěžuje, nedávejte zatím nic. Zkuste vyčkat na tu chvíli, kdy si společně třeba zajdete na večeři a teprve poznáte, co je ten druhý opravdu zač.

Jakým způsobem se zachovat

Už je to nějaká doba, co se Vám dotyčná osoba líbí a už jste spolu byli kupříkladu někde na procházce či na večeři, ale stále jste si nevyměnili telefonní čísla? Jak vůbec na to? Tak především je nutné, abyste dokázali tomu druhému, že se není čeho obávat. Zkuste být přímí a nechodit kolem horké kaše. To se pak zamotáte ještě více. Přesvědčte toho druhého, že o něj opravdu zájem máte, a tak si žádáte její/jeho telefonní číslo. Pokud však druhá polovička odmítne, neberte to jako urážku, nýbrž jako opatrnost. To znamená, že ještě stále není ten někdo připraven a potřebuje delší čas pro získání důvěry.

Jak tedy na to?

V případech, jako je odmítnutí, je dobré, když se o danou osobu budete ještě více zajímat a dávat najevo, že Vám na ni záleží. Nebuďte však vlezlí, to by mohlo vzbudit ještě větší nezájem a dokonce byste mohli skončit na policii. Pokud se věci budou dobře vyvíjet, bude to opětovat, a k výměně může samozřejmě dojít. Někdo je až tak rázný, že si svá čísla vymění již při prvním setkání. To však někdy nebývá moc dobré, pokud o tom člověku neví dostatek informací.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Vlož sem své hodnocení)
Loading...