Jak nejlépe oslovit ženu na seznamce?

29 Pro

Dnešní téma se bude z většiny spíše týkat mužů. Jestliže hledáte novou známost už jen jako kamarádku nebo jeko přítelkyni, ale nevíte jak na to, pokusíme se Vám poradit. Přirozeně Vás to bude nejvíce táhnout na všelijaké seznamky, ale jak ženu správně oslovit? Zrovna tu, několik rad může zaznít.

Nebojte se být přirozený

Už od počátku věků, jsou ženy jiné než muži. Takovéto tvrzení je znatelné již od pohledu. Je samozřejmě také pravda, že nejlepší je si na nic před ženou nehrát. Už jste určitě zažily časy, kdy jste své předstírání maličkato přehnali a neslo to sebou následky. Později z Vás žena dostane pravdu nebo se jí sami poté stejně svěříte sami. Chcete zapůsobit již při prvním oslovení? Zkuste být sami sebou a hlavně galantní. V dnešní době se u mužů jen tak nevidí elegance, respekt k ženám a správná etika. To vše Vám může velice přilepšit. To však odbočujeme od přirozenosti. Nikdy však správnou výchovou a příjemným oslovením nic nezkazíte.

Jak na to?

Seznamka je velmi šikovný nástroj na rychlé a snadné hledání někoho, kdo by Vás zaujal. Jen tak si brouzdáte po seznamce a když už na nějakou ženu narazíte, nemůžete najít ta správná slova pro působivé a originální oslovení. Právě počátek konverzace je základ, na kterém se většinou staví. Pokud v oslovení použijete smysl pro humor, tím lépe, pokud však bude vhodný. U oslovení je velice důležité to, že už tím navodíte téma, o kterém se lze bez problému bavit, i když se teprve poznáváte. Zkuste prostudovat její koníčky, třeba narazíte na něco, co máte společného. Tím pádem už byste mít žádný problém mít nemuseli.

Čeho se vyvarovat při oslovení?

Hlavně si uvědomte, že se teprve poznáváte, vůbec se neznáte a nic o sobě nevíte. Buďte opatrní. Nejvíce se vyvarujte sexuálním a vulgárním tématům. Jako druhé nedávejte najevo svou zoufalost, že nikoho stále nemůžete najít, nevynucujte si pozornost a nenuťte ji k něčemu, do čeho se jí nechce.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Vlož sem své hodnocení)
Loading...