Sportovní seznamka – najděte si partnera na sport!

16 Kvě

Ačkoliv žijeme ve světě naprosto propojeném světem internetu, televize a dalších komunikačních médií, často se stává, že se naopak od sebe tak nějak vzdalujeme a máme problém se seznámit s někým novým.Na internetu tak vzniká celá řada klasických i řekněme alternativních seznamek, které se snaží dát dohromady lidi se stejným myšlením, stejnými zájmy atd. My jsme se dnes zaměřili na sportovce a logicky tedy na sportovní seznamky.

Partner na sport i více

Sportovní seznamka je, jak už název napovídá, místo, kde se seznamují lidé, kteří holdují (nebo by chtěli začít) sportu. Teorie tak dává do popředí spíše onu aktivitu – sport, spíše než navazování plnohodnotného vztahu. Praxe však může být někdy poněkud odlišná a určité procento lidí vidí sport jen jako vhodnou záminku se dostat k novým osobám.

Kamarádi na sport

Seznamka od Citysport.cz

První sportovní seznamkou je seznamka od Citysport.cz.  Potěší zde poměrně velké množství aktuálních inzerátů jak pro muže, tak pro ženy. Lze mezi nimi pohodlně vyhledávat dle sportu, jaký hledáte / provozujete. Vkládání inzerátu je zdarma, stejně jako prohlížení. Možná trochu mrzí nemožnost vyhledávání podle oblasti bydliště.

Sport na Seznamka.cz

Další je portál Seznamka.cz, kde najdete záložku „sport“. I zde je opravdu velké množství profilů pro muže i ženy a není problém najít parťáka i pro nějaký méně obdobný sport, jako třeba bowling, golf atd. Prohlížení profilů je zde opět zdarma a stejně tak odpovědi na ně. Potěší možnost vyhledávat podle kraje a sportu.

Zpoplatněné seznamky se zaměřením na sport

Tím ale výčet seznamek bez poplatků končí. Na internetu se vyskytují různé zpoplatněné agregáty, jako je třeba seznamka Sport42.com, nebo sport-seznamka.cz. Obě nabízejí své služby do jisté míry zdarma, nicméně když už přijde na řadu skutečné seznámení, nechají si za to zaplatit. A pokud už nějakou dobu čtete naše články o placených seznamkách, víte, co si o tomto způsobu seznámení myslíme u nás v redakci…

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Vlož sem své hodnocení)
Loading...