Duchovní seznamka – pro spřízněné duše

30 Kvě

Ačkoliv se to možná na první pohled tolik nezdá, dnešní svět je z hlediska seznámení mnohem zrádnější, než dříve. Naštěstí, v poslední době vzniklo poměrně mnoho projektů a speciálně zaměřených portálů, které dávají možnost se seznámit i specifickým jedincům. My jsme se dnes rozhodli zaměřit na duchovní seznamky.

Duchovní neznamená náboženský!

Asi každý, kdo slyší slovo duchovní, se ihned myšlenkami dostane do náboženství a vybaví si nějakého fanatika. Smyslem duchovních seznamek je ale seznámit mezi sebou lidi, kteří dbají o svou duši, zajímají se alespoň částečně o esoteriku, či o alternativní způsoby žití a myšlení.

Esoterická koule

Esoterická koule

 

Seznamka Harmonie

Jako první nás zaujala seznamka Harmonie. Ta sdružuje prakticky všechny, jež hledají spřízněnou duši, baví je esoterika a další duchovní „záležitosti“. Potěší možnost procházet všechny inzeráty a odpovídat zcela zdarma a bez přihlášení. Pokud byste ale chtěli svůj inzerát vložit, je už nutná registrace (opět zdarma). Samozřejmostí je intuitivní vyhledávání – podle toho koho hledáte, věku, společných zájmů, ale i znamení atd. Přidejte fakt, že je zde umístěno na 1700 inzerátů a ve výsledku Vám vyjde poměrně zajímavá seznamka.

Kontakt – místo pro všechny alternativní lidi

Další duchovní seznamkou je Kontakt. Tato seznamka je ve své podstatě místem, kde se sdružují duchovní nadšenci, vegetariáni, ekologové a další nadšenci o alternativní směry života. Pokud hledáte spřízněnou duši, stačí kliknout na „Hledám spřízněnou duši“ a následně na znak muže, nebo ženy – podle toho, koho hledáte. Následně se Vám dostane nabídky téměř 700 inzerátů na každé straně. Bohužel zde chybí přehledné vyhledávání dle věku, zájmů, či čehokoliv jiného – k dispozici je pouze fulltextový vyhledávač. Potěší ale možnost kontaktu i prohlížení inzerátů zdarma, stejně jako vkládání inzerátů, které pouze musí schválit administrátor.

Vnitřek křesťanského kostela

Vnitřek křesťanského kostela

Duchovních seznamek není na internetu zatím takové množství, proto nemáme k dispozici ani žádné relevantní alternativy. Pokud o nějakých víte, či dokonce nějaké spravujete, podělte se s námi a našimi čtenáři v komentářích.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Vlož sem své hodnocení)
Loading...