SMS pro miláčka z lásky

24 Pro

Láska je pocit, který patří k lidskému pokolení již od nepaměti. Dřívější zamilované veršované básně, kterým se říkalo sonety, jsou dnes dokonce slavné a považují se za světovou literaturu. Doba již ale značně pokročila a dnes si zamilovaní píší zprávy na Facebooku, či SMS. Speciálně pro Vás, naše zamilované čtenáře, jsme si dnes připravili ukázku těch nejlepších SMS pro miláčka z lásky.

SMS z lásky pro muže

Nejdříve se zaměříme na ženy, jež jsou, jak už to tak bývá, tím citlivějším a romantičtějším protějškem ve vztahu a také dbají o lásku více, nežli muži. Zde jsme vybrali několik nejlepších SMS z lásky.

S něčím se ti svěřuji, že jen tebe miluji! Ty jsi má láska největší, můj medvídek nejsladší. Jen tebe ve svém srdci mám a pořád na tebe myslívám…

Milovat znamená žít, já miluju a přesto umírám. Jsem smutná, život mi visí na vlásku, já nechci léky, umírám na lásku. Miluji Tě!

Jen ty jsi v mé mysli, jen ty jsi v mých snech, jen pro tebe žiji, tobě patří každý můj vzdech.

SMS z lásky pro ženy

Ale ani muži se nenechají v lásce zahanbit a mezi nimi je i celá řada těch, jež by v romantice hledali těžko konkurenci i mezi ženami. Zde je pár úryvků, jež se nám líbily nejvíce.

Kdyby byly polibky vodou, dal bych ti moře. Kdyby bylo objetí lístkem, já dal bych ti les. A jestli je láska život, pak já dám ti svůj.

Chtěl bych být letním vánkem, který Tě pohladí. Letním horkým sluncem, které Tě zahřeje. Chtěl bych být Tvým srdcem, které v Tobě bije. Láskou, která v Tobě žije.

Jak vyjádřit, co k Tobě cítím, jen v jedné větě? Jsi to nejbáječnější na celém světě!

Pokud se Vám některý z textů líbil, určitě si udělejte čas i na svého miláčka a pošlete mu SMS z lásky. Jsme si jistí, že to ocení! Inspiraci můžete čerpat třeba z portálu sms-prani.cz, či romantik.cz.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Vlož sem své hodnocení)
Loading...