Elitedate.cz

20 Led

Dnes Vám chceme představit novou seznamku Elitedate.cz, která se snaží prostoupit do už tak přehlceného světa seznamek.  Pokud jste tedy nebyli úspěšní u konkurenčních seznamek a chcete zkusit své štěstí zde, čtěte dále, protože Vám Elitedate podrobně představíme.

Česká seznamka

Elitedate je česká seznamka, která zde působí již od roku 2011. Fakt, že je seznamka česká, je velikou výhodou, protože budete vědět, že uživatelé se skutečně nachází ve Vašem okolí.

Registrace

Registrace je jednoduchá i složitá zároveň. Není totiž po Vás vyžadováno příliš mnoho informací, za to několik, ale poměrně důvěrných. Při registraci musíte vyplnit Vaše křestní jméno i příjmení a mimo jiné i bydliště a telefonní číslo, na kterém probíhá prvotní ověření uživatelů. Je zde tak záruka, že profily jsou naprosto reálné a pravé. Po tomto kroku následuje ještě poměrně hodně otázek na Vaši osobu, povahu apod. – prostě typická seznamka typu Badoo apod. Asi velkým nešvarem v rozvoji této seznamky bude fakt, že její služby jsou placené. Rovněž se nám nelíbí menší „vyumělkovanost“, kdy na úvodní stránce najdete 4 „zaručené pravé profily“ úspěšných lidí, jako podnikatelka, bankéř, manažerka apod.

Přihlášení

Samotné přihlášení je už pouze drobounkou formalitkou.Můžete se přihlásit pomocí Facebooku nebo klasicky pomocí Vašeho vytvořeného účtu. Nahoře v pravém rohu stačí kliknout na ,,Přihlášení´´ a vyplnit svůj email a heslo. Chcete-li na vašem zařízení zůstat přihlašeni klikněte na ,,Zapamatovat přihlášení´´

Náš závěrečný názor je tedy jednoduchý – nač platit a vyplňovat sáhodlouhé dotazníky v nových a nových seznamkách, když lidé, kteří se sem hlásí jsou prakticky stále ti samí, které potkáváte i z neplacených a komerčnějších seznamek?!

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Vlož sem své hodnocení)
Loading...