eDarling seznamka pro náročné – recenze

20 Pro

V tomto článku bychom Vám rádi představili náš partnerský projekt, který se nachází na internetových stránkách www.poznejlasku.cz a je věnován také jedné seznamce – eDarling

eDarling – Nová seznamka

Jedná se o jednu z největších Evropský seznamek, která má zatím přes 12 milionů spokojených uživatelů. To již není zanedbatelné číslo a tak Vám o ní píšeme, aby jste jí popřípadě mohli vyzkoušet. O tom jak se na ní dá seznámit jsme se rozepsali v tomto článku, takže určitě doporučujeme, aby jste si to přečetli.

Přihlášení

Registrace a následné přihlášení probíhá podobně jako na ostatních seznamkách. Potřebujete zadat emailovou adresu, pohlaví, heslo a o koho máte zájem. Tyto nejzákladnější údaje pro rychlou registraci stačí a v průběhu se dají údaje samozřejmě doplnit. Opět detailnější návod zde.

Příběhy lásky

eDarling opravdu funguje a důkazem toho jsou příběhy již šťastných lidí, kteří našli svůj vytoužený protějšek. Jeden příklad za všechny je příběh od Mirka: Už delší dobu nemám přítelkyni. Dříve jsem byl kvůli tomu dost špatný, ovšem časem jsem to nějak hodil za hlavu. Vadilo mi, že jsem neměl nikoho, komu bych se mohl věřit. Někoho, s kým bych mohl jít jen tak do parku a vykládat, co vše se mi dnes přihodilo, co jsem zažil a viděl.

Podvod?

Na internetu se množí názory, že eDarling je podvod. Říkáme, že to je naprostá hloupost. eDarling je normální seriozní seznamkou. Jediný problém je, že když si aktivujete VIP členství, tak se každý rok automaticky obnovuje na to nesmíte zapomenout. Pokdu ho již nechcete musíte tento příkaz zrušit.

Snad jsme Vám to uvedli na pravou míru a pomohli jsme vyjít pravdě ven. Sledujte naše stránky, protože je postupně měníme v magazín a budeme Vám přinášet skoro každý den nějaké ty čerstvé informace ze světa – lásky, seznamování a vztahů.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Vlož sem své hodnocení)
Loading...