Radio City – Zóna lásky

4 Zář

Jak vyplnit svůj program lépe, než poslechem příjemné hudby? Chcete se k tomu dozvědět nejnovější zprávy z domova i ze zahraničí? Zajímá Vás aktuální dopravní situace v Praze? Pak je asi nejlepším řešením poslech rádia. My jsme se v dnešním článku zaměřili na Radio City. Jak si ho naladit a co je na něm tak skvělého? Prozradíme níže.

Pražské rádio

Radio City je více méně pražské rádio, které mapuje především populární hudební svět – už jen samotné motto „více hudby, méně slov“ hovoří za vše. Vysílá na frekvenci 93,7 FM a naladit si ho můžete v širokém okolí Prahy. Pakliže se zrovna nenacházíte v blízkosti hlavního města, můžete využít internetové streamování na odkazu ZDE. Potřebujete k tomu jen internetový prohlížeč se stabilním internetovým připojením.

Zóna lásky, aneb zamilovaní, rychle sem!

Hlavní téma článku bychom ale chtěli věnovat tzv. Zóně lásky, což je ve své podstatě odnož Radia City, kde si můžete po celý den poslechnout zamilované hity snad ze všech období populární hudby. Naladit si ji můžete na zmíněné frekvenci výše (93,7 FM) ve večerních hodinách, či po celý den na internetových stránkách. Jako velmi užitečnou funkci shledáváme možnost si zobrazit, jaká skladba právě hraje, jaká dohrála a i jaká bude hrát – všechny zamilované hity si tak můžete velmi jednoduše najít sami a pustit třeba později. Na Zóně lásky také nenajdete žádné zbytečně velké množství reklam, nebo zprávy apod. – zkrátka jen ty největší hity o lásce po celý den.

Další odnože

Na závěr ještě dodáme, že přehrávání je kompletně zdarma a kromě zmíněné zóny lásky si můžete naladit další odnože – „Osmdesátka“, „Devadesátka“, či „Milenium“. Jejich přehled najdete v pravém sloupci a můžete si je kdykoliv, opět zdarma, naladit přes internetovou streamovací službu.

A jaká stanice je Vaše nejoblíbenější?

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Vlož sem své hodnocení)
Loading...