Dubsmash – krátká selfie videa

2 Srp

Mobilních aplikací je poslední dobou jako hub po dešti, nicméně my se snažíme stále držet krok s dobou a neustále Vám přinášet nové rady a tipy na úplné novinky, ale i starší a zajímavé aplikace. Dnes to bude jedna z novinek, a to sice Dubsmash.

Světová novinka

Dubsmash je opravdovou novinkou na tuzemském i zahraničním trhu, nicméně prakticky ihned zažívá raketový nástup popularity – vždyť za několika měsíční působení si tuto aplikaci stáhlo přes 50 milionů uživatelů, což už o něčem svědčí. Číslo by bylo pravděpodobně ještě větší, kdyby byla aplikace dostupná i na Windows Phone. V současné době si však můžete zcela zdarma stáhnout Dubsmash na mobilní zařízení s iOS a Android.

Krátká videa - Dubsmash

Krátká videa – Dubsmash

Dabování videí pro všechny

A v čem je vlastně Dubsmash tak jedinečný? Jedná se ve své podstatě o velice jednoduchý editační nástroj, ve kterém „roubujete“ své video na některou zvukovou nahrávku. Ve své podstatě se jedná o dabovací software, ve kterém se snažíte co nejvíce trefit a načasovat svou mluvu tak, aby odpovídala zvukové nahrávce. Jde o to, aby bylo video vtipné – klíčové je tak přidat nějakou tu mimiku a výrazy.

Další funkce

Ke všem videím pak můžete přidávat ještě implementované zvuky zvířat, nástrojů a další legrační podkresy. Svůj finální výtvor nakonec musíte samozřejmě vysdílet na sociální média – Messenger, WhatsApp… nebo si svůj počin prostě jen uložit do galerie a sdílet ho později.

Dubsmash videa

Že je Dubsmash populární, o tom svědčí i četná videa celebrit, na které se můžete podívat na Youtube.

Mezi největší hvězdy patří Hugh Jackman, Adam Levine, Sofia Vergara a mnohé další. Video si ale můžete udělat i Vy a kdo ví – třeba se brzy dostanete do nějakého žebříčku nejvyhledávanějších Dubsmash videí. Pakliže jste něco vytvořili, napište nám odkaz do komentářů níže a pochlubte se se svým dabingem!

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Vlož sem své hodnocení)
Loading...