Msqrd.me – Aplikace která změní Vaší tvář

22 Úno

Svět se zbláznil! Novinky se na nás hrnou ze všech stran a náš dnešní článek o jedné z nich pojednává . Dnes si povíme o  Msqrd.me, aplikace, která z Vás udělá konečně ty, kterými jste si přáli vždy být.

Změňte si svou tvář

Je tu nová aplikace, která je nazývána jako MSQRD.Me. Jedná se o jednu momentálně z nejpopulárnějších a nejužívanějších aplikací. Bohužel je zatím dostupná jen pro iOS. V dnešní době vlastní iPhone více než polovina populace a proto jsme se rozhodli na toto téma zaměřit o trochu více.

MSQRD.ME - upravte si obličej a přitom se pobavte

Co je Msqrd.me zač?

Tato aplikace Vám umožní si změnit, pomocí přední kamerky, svůj obličej. Máte možnost si zvolit z kterýchkoliv osobností, ale dokonce i hlavy různých zvířat. Aplikace je natolik propracována, že když si kupříkladu nastavíte obličej a otevřete ústa, Váš výběr z obličejů ji otevře též. Obličeje, celkově hlava, jsou naprosto synchronizované a efekt je naprosto úžasný. Nehledě na to, jaká je to zábava pro volné chvíle. Můžete takto natočit mnoho zábavných videí a rozesílat svým přátelům či sdílet na Vašich sociálních sítích.

Jak na to?

Nejdůležitější věcí, co je zapotřebí udělat, je si naistalovat aplikaci. (odkaz ke stažení níže)

Stahujte aplikace z AppStore

Nezapomínejte, že tato aplikace ještě stále bohužel není pro Android, ale snad se jí brzy dočkáme.

Potřebujete samozřejmě i přední kamerku (selfie kameru), abyste mohli fotit a nahrávat, jak se Vás obličej mění. Po otevření aplikace se Vám rovnou otevře a ukáže nabídka různých obličejů a hlav s efekty. Konečně se můžete stát téměř kým chcete.

Milujete Jokera z filmu Batman? Nyní se jim můžete stát v jednom okamžiku a jedním kliknutím. To je bezvadné, ne?

Máte rádi zvířata a zajímalo Vás někdy, jak byste vypadali například s opičím obličejem? Konečně je tu Vaše chvíle si to vše vyzkoušet.

Zkuste i legendární a vtipný rainbow efekt. Otevřete svou pusu a z úst Vám bude vytékat krásná duha. Musíme říci, že tato aplikace je opravdu povedená. Jen vychytat ještě pár much a bude dokonalá.

Doufáme, že se Vám článek líbil a pokud ano budeme rádi pokud ho budete sdílet 🙂 děkujeme

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Vlož sem své hodnocení)
Loading...