Láskoměr – test lásky zdarma podle jmen

20 Bře

Láska a její míra se dnes dá měřit mnoha způsoby – společně stráveným časem, dárky od partnera, či pouhopouhou dobou, jakou už jste spolu. Napadlo Vás ale někdy, že si můžete nechat svou lásku změřit podle jména? Jestli ne, tak právě pro Vás bude určen dnešní článek, ve kterém Vám představíme server laskomer.net.

Co je to Láskoměr?

Láskoměr nabízí přesně to, co si pod jeho názvem domyslíte – změří Vám Váš „index lásky“ pro dnešní den. Na úvodní stránce stačí zadat Vaše křestní jméno a křestní jméno partnera a pak už jen můžete čekat, jestli Vám Láskoměr dnes požehná, nebo Vám doporučí se raději držet zkrátka.

Láskoměr v telefonu

Pokud jste třeba ve společnosti, či prostě někde mimo připojení k internetu, můžete si  dokonce sílu Vaší lásky pro daný den nechat ověřit mobilně. Stačí zaslat slovo LASKA (mezera) („Vaše křestní jméno“) (mezera) („křestní jméno partnera“) na telefonní číslo 9030910 a obratem obdržíte předpověď lásky. Cena SMS činí 10 korun, což je oproti konkurenci opravdu příjemná cena.

Další služby

Portál laskomer.net Vás ale neuspokojí jen co se týče lásky. Najdete na něm i mnoho dalších užitečných záložek, jako je třeba TV Program. Nechybí prakticky neomezený výběr stanic, přehledné členění (sloupcový TV program, řádkový TV program apod.), či dokonce třeba hlídač pořadů, který Vás zdarma upozorní na fakt, že zrovna běží Váš oblíbený pořad.

Pokud Vám láska zrovna dnes nepřeje, můžete svou dlouho chvíli u počítače zkrátit třeba hraním Sudoku. I to nabízí již zmiňovaný portál – sudoku online a zdarma, a to sice v několika různých stupních obtížnosti. Své výkony pak můžete porovnávat na žebříčku nejlepších hráčů, kam se umístí nejlepší řešitelé celkem 2,6 milionu her sudoku, které jsou k dispozici.

Jak můžete sami vidět, Láskoměr je komplexní web, který je určen především pro test lásky z hlediska křestních jmen. Pokud Vám ale štěstí přát nebude, můžete si dlouhou chvíli zkrátit hned několika dalšími aktivitami.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Vlož sem své hodnocení)
Loading...