Jak se připravit na první rande?

16 Bře

Najít v dnešním civilizovaném světě vhodný protějšek se může zdát jako jednoduchá záležitost. Vždyť žijeme ve světě, kdy můžeme cestovat kdykoliv se nám zachce a kamkoliv se nám zachce. Stejně tomu tak platí o komunikaci, která se skrze internet a mobilní telefony stává naprosto jednoduchou záležitostí. Ale praxe je jiná – partner se dnes hledá spíše obtížněji. My jsme se dnes rozhodli zabalit pár rad a tipů na první rande.

Alfa a omega seznamování

První rande je naprosto klíčové pro oba protějšky. Pravděpodobně už jste partnera viděli a víte, jestli se Vám líbí, nebo ne. Osobnost ale z fotografie nevyčtete. A právě na prvním rande se krájí chleba – bude ještě vůbec nějaké další? A dokážete si s partnerem představit žít? atd. Abyste zanechali co možná nejlepší dojem, je třeba zachovat pár nepsaných pravidel.

  • Místo

Místo by mělo být příjemné, neutrální. Je vcelku jedno, jestli jdete do přírody, nebo posedět na kávu. Pokud protějšek už alespoň trochu znáte, vyberte místo podle jeho zájmů.

  • Ošacení

Oblečení by mělo být více méně neformální, pohodlné. Muži by neměli být špinaví a neupravení, ženy by měli zaujmout, ale nevypadat příliš vyzývavě. Vše ale opravdu závisí na prostředí – do přírody si nevezmete sako a košili a do přírody zase boty na podpatku…

 Pamatujte, že na prvním rande vždy platí muž. Bez výjimky!
  • Rozhovor

Pokud už si nějaký ten pátek dopisujete, nebo voláte, je dost možné, že si nebudete mít úplně co říct. Trapné ticho je pak jenom otázkou času. Pokud se toho bojíte, připravte si doma některé otázky, nebo témata, o čem mluvit.

  • Berte to zlehka

Zejména pánové – nesnažte se příliš tlačit na pilu. Rande začíná i končí vždy podle ženy. Nemějte ale příliš vysoká očekávání. Pusa na prvním rande proběhnout může, nicméně nějaké větší akce byste si měli nechat na příště.

  • Kontakt po rande

Pokud vše proběhlo dobře, na druhé rande zve téměř vždy muž. Vyvarujte se ale telefonátu hned jak přijdete domu… SMSka druhý den a telefonát třeba za 2-3 dny je většinou ideální.

Snad se Vám tyto rady budou hodit a první rande pro Vás nebude i tím posledním!

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Vlož sem své hodnocení)
Loading...