Funguje seznamka Štěstí.cz?

25 Srp

Ahoj. Vítáme Vás u dalšího článku. Tentokrát se zamyslíme nad fungováním samotné seznamky štěstí.cz a zajímali by nás některé osobní zkušenosti našich čtenářů. Nejdříve si pojďme štěstí v krátkosti představit.

Stránky fungují již řadu let a v současné době je možné zde najít profil až 100 000 lidí z ČR nebo ze Slovenská, kteří mají zájem o Vážné seznámení. Chcete-li i vy najít nového partnera – stačí zadat základní proporce, jako je věk, pohlaví a bydliště a můžete vybírat. Vše bez jakékoliv registrace, či vstupního poplatku. Pokud ale budete chtít přidat vlastní profil, bude nutné aktivaci Vašeho účtu zaplatit SMSkou za 99 korun. Nicméně i přes to můžete bez registrace kontaktovat Váš vytipovaný objekt přes ICQ, Skype apod.

Ten symbolický poplatek je zde hlavně kvůli tomu, aby odradil lidi co chtějí jen trolovat a neseznamovat se. Díky němu tedy máte záruku, že si budete spát s lidmi co to myslí vážné.

Srazy členů

Kalendář srazů uživatelů obsahuje informace o termínech, pořadatelích a místech srazů. Na srazy se můžete přihlásit. To umožní pořadatelům v případě organizačních a jiných změn Vás včas informovat. Doporučujeme se těchto srazů účastnit, protože tím rapidně zvyšujete šanci, že potkáte někoho zajímavého.
Registrace

Vytvoření profilu

Pokud to ale myslíte opravdu vážně a chcete si přidat vlastní profil, v pravém sloupci stačí kliknout do oranžového čtverce na tlačítko „nová registrace“. Zde vyplníte základní údaje, včetně textu Vašeho inzerátu a fotky, zaplatíte již zmíněný poplatek a můžete se přihlásit. Váš profil tak uvidí na 65 tisíc mužů a 49 tisíc žen.

Jak vytvořit inzerát aby zaujmul

K hledání protějšku poslouží hlavně inzeráty. Je nutné je správně vyplnit, tak aby zaujmuli ostatní a to je právě občas docela věda. Nebojte my Vám ale poradíme jak na to. Základem je kvalitní profilová fotografie, na které budete vy – pěkně usměvavý, působící pozitivním dojmem a nebude Vám nic zakrývat obličej. Dále vyplňte na Váš profil co nejvíce věcí a pravdivých. Profil máme takříkajíc vytuningovaný a teď pojďme k samotnému inzerátu. K tomu máme snad jen pár rad – stručně, výstižně a spisovně.

Co dělat na prvním rande?

Chystáte se na první rande a máte dilema? Jak to udělat, aby jste na protějšek zapůsobili. Máme jednu velice jednoduchou radu. Snažte se být naprosto přirození. Na nic si nehrajte, vemte si takové oblečení, které Vám je pohodlné. Věřte, že tak uděláte ten nejlepší dojem.

Jaké máte se seznamkou zkušenosti Vy? Buďte tak hodní a podělte se s námi do komentářů. Děkujeme a budeme se těšit u dalšího článku. V případě dotazů použijte komentáře.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Vlož sem své hodnocení)
Loading...

2 thoughts on “Funguje seznamka Štěstí.cz?

 1. Dobrý den,
  na seznamce Štěstí jsem byla registrovaná poměrně dlouhou dobu. Musím říct, že se mi „tvář“ seznamky líbila. Jednoduchá, přehledná seznamka s různými funkcemi. Co se týče mužů, se kterými jsem si psala ( a nebylo jich málo ), byl to výlet do všech sekcí. Psali mi muži jak zoufalí, tak ambiciózní, tak sexuchtiví, i inteligentní….
  Proběhlo i několik schůzek na příjemné přátelské úrovni, ale jak to tak bývá, buď jedna nebo druhá strana si partnera představovala jinak, takže jsem svého vyvoleného nenašla.
  Chtěla jsem zkusit seznamku eDarling. Čas strávený nad vyplňováním nekonečného dotazníku by mi ani tak nevadil, ale odradilo mě na konci placené členství VIP a navíc nemít možnost si tam třeba partnera najít sama. Čekat, koho mi seznamka nabídne a po přečtení recenzí, co uživatelé popsali, se pak nějak složitě odregistrovat, to jsem vzdala.
  S přáním hezkého dne
  Lejla

Comments are closed.