Co je to speed date?

12 Úno

Jste stále sami a nedaří se Vám najít vysněného životního partnera? Vyzkoušeli jste už opravdu všechny internetové seznamky a seznamovací portály a stejně bez úspěchu? Pak možná pro Vás bude určen dnešní článek, neboť jsme se rozhodli zaměřit na tzv. Speed date. Co to znamená, kam můžete jít na speed date a funguje to? Na to vše a mnohé další Vám odpovíme v následujícím článku.

Jak to vše probíhá?

Speed dating je live seznamka, která se vždy odehrává na nějakém veřejném místě – může se jednat o park, o restauraci, bar… atd. Principem je rychlé seznámení a poznání co největšího počtu nových lidí. Zpravidla se odehrává v komunitě o 20 lidech a někdy i více. Dámy většinou sedí u jednotlivých stolů a pánové se střídají u každé z dam, kde mají několik minut (z pravidla 4-5 minut) na rozhovor. Téma je pak úplně libovolné – můžete si povídat o zaměstnání, koníčcích, či třeba o rodině. Hlavním cílem je však zaujmout protějšek (a být zaujmut protějškem) natolik, že byste se chtěli sejít i na další dobu, než jsou ony 4 minuty.

Kam zajít na speed date?

Speed dating, nebo chcete-li v češtině rychlorande, zprostředkovávají většinou různé agentury, které za poplatek několika set korun zařídí vše, co je potřeba – počet lidí (ti se hlásí do onoho kurzu a po naplnění požadovaného počtu uchazečů se akce uskuteční), stoly, prostory a případné občerstvení. Jednou z takových agentur je kupříkladu randemotyl.cz. Ten nabízí za poplatek většinou 590 korun účast na speed datingových akcí pro muže i ženy. Jednotlivé akce jsou rozděleny pro Čechy a pro cizince (z důvodu jazykové bariéry). Doplněny jsou i požadavky na věk a u speciálních akcí i některé další. V ceně „kurzu“ pak máte 1 welcome drink a v případě, že si na rychlém rande nikoho nevyberete, máte nárok na další rychlé rande zdarma.

Proč to tedy nezkusit?

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Vlož sem své hodnocení)
Loading...