Be2 seznamka – vážná seznámení!

20 Lis

Dnes jsme si pro Vás připravili článek o další povedené seznamce – Be2.cz. Hned na začátek ale pár základních informací a čísel, které by Vás mohly přesvědčit o vhodnosti právě této seznamky.

Celosvětová seznamka

Be2.cz působí u nás a v dalších zemích celého světa již několikátým rokem. Za tuto dobu se zaregistrovalo již přes 31 milionů uživatelů, čili šance na seznámení je opravdu vysoká. Na stránkách můžete také nalézt příběhy lidí, jež nalezli právě zde svou životní lásku. Pravda – na 31 milionů uživatelů vychází pár desítek úspěšných párů, ale nikdy nevíte – třeba se tentokrát usměje štěstí na Vás.

Registrace a přihlášení

Na Be2 se můžete zaregistrovat zdarma. Nejprve vyplníte několik základních informací, jako je uživatelské jméno, heslo a e-mail. Nyní následuje test osobnosti, který se skládá z poměrně velkého množství otázek, na které musíte pravdivě odpovědět. Na jejich základě je Vám potom systémem pravidelně doporučováno určité množství partnerů, kteří se maximálně shodují s Vašimi vlastnostmi. Zde nastává poměrně důležitá otázka, protože mnoho lidí tvrdí, že tím nejlepším partnerem není člověk úplně stejný, ale úplně jiný. Nicméně s tímto faktem se už asi budete muset vypořádat sami.
Závěrem dodáme, že na Be2 si můžete zřídit VIP účet, který Vám poskytne značné výhody. Je ovšem placený.

Podvod

Je ale tato seznamkou pouhým podvodem, jak z lidí vymámit peníze nebo ne? Firma rozhodně podvodná není. Za to, že si zaplatíte VIP členství, tak se Vám služba aktivuje. Problém je s deaktivací – resp s ukončením VIP členství. To není tak jednoduché. Na reakci o vypovězení smlouvy dle www.podvodnefirmy.cz nikdo nereaguje. Řešením je dle některých uživatelů zablokovat kartu. Takže pokud nechcete VIP využívat dlouhodobě rozhodně ho nedoporučujeme aktivovat.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Vlož sem své hodnocení)
Loading...